واقعا چرا متاهل ها خیانت میکنن دردشون چیه

خیلی زیاد شد اسمشو می زارم رمان زن خیانتکار:thinking::thinking::thinking::thinking:

2 Likes

هم زن عم مرد هر دو خیانتکارن خدا جوابشونو بده از رو زمین ورشون داره

همین مردا باعث میشن این جور زنها گستاخ بشن تحت هرشرایطی میخوانشون منم زیاد شنیدم از این جور چیزا جای تاسفه بعد یه زن نجیب و وفادار که با همچیز شوهرش میسازه شوهره نمیخوادش همچی برعکسه

2 Likes

واقعا راست میگی

2 Likes

راستی اسمت چیه نوشتی هیوا بعدش بانو؟؟؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking:

2 Likes

این ک میگی خیانت نیست
احتمالا خانوم این کارو برا خودش شغل کرده و شوهره ب خاطر درامد مشکلی نداره باهاش
وگرنه هیچکس انقد بی عرضه نیست پای همچین زنی بشینه

2 Likes

نه عزیزم میدونم چی میگی ولی این مرده خودش خیلی ثروتمنده خودش شغل داره چه نیازی به هرزه کاریی زنش اینجور مردا من فک میکنم زنشون تا طلاقشون ندن میرن سراغ دعا نوشتن واینا

2 Likes

:unamused::unamused::unamused::unamused::unamused:

2 Likes

کرمو:no_mouth::neutral_face:

1 Likes

ب دعا اعتقاد ندارم من
نمیدونم شاید
شایدم خودش اتو داره دست زنش ک نمیتونه کاری کنه
یا بعضی مردا فتیش اینجوری دارن شاید از اوناس شوهرش :expressionless:
مور مورم شد:expressionless::expressionless:

2 Likes

اره چندشم میشه از اینجور زنا و مردای عوضی

1 Likes

مریضن

2 Likes

بله گلم هیوابانو

2 Likes

ادم نیسن ک
دنبال تنوعن
اینا خیانت میکنن خیانت هم میبینن قطعا
عوضیا

2 Likes

نمیتونم به ادم خیانتکار حق بدم اما نمیتونم هم قضاوتش کنم.کلا خیانت برای طرف مقابل خیییلی ازار دهندس.
اما شخصا اگه برمیگشتم به 7سال پیش حتمااااا اول خیانت میکردم بعد جدا میشدم بسیار پشیمونم.
اون ادمی که خیانت میکنه باید خودشم طعمشو بچشه.

1 Likes

خاک توسر همچین مردایی

1 Likes

خیانت توجیه نداره اصلا
ولی دیدم خیلیا چند سال بعد ازدواج سرد و بی تفاوت میشن یادشون میره محبت کنن(هم زن و هم مرد )
بعد وقتی نفر سومی پیدا میشه و هندونه میذاره زیر بغل یکی از اونا و تعریف تمجید میکنه طرفم پاش میلغزه
خیلیا دارن فقط به خاطر بچه یا ابرو زندگی میکنن بی علاقه و عشق معلومه با چراغ سبز دادن نفر سومی منحرف میشن و …

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.