واسه ضعیفی چشم لنز بهتره یا عینک 🤔

گوشی لامصب تو چش وچال همه گند زده…من تلویزیون نگاه میکنم سه مترم فاصله ندارم چهره ها رو درست نمیبینم:expressionless:توی مدرسه منم ردیف اول مینشستم…مدیونی فک کنی قدم کوتاهه:joy::joy::joy:

1 Likes

دقیقا منم از دومتر به اونطرف چهره ها و نوشته هارو نمیبینم:expressionless::expressionless:
حالا تو قدت کوتاهه من بااون قد درازم مینشستم جلو پشت سریام همش صداشون تو هوا بود ک بیا برو عقب بابا نمیبینیم :unamused::joy::joy:

1 Likes

اره بخدا خیلی ترسیدم فرزانه جان وقتی دکتر گفت یکم عفونت کرده و مشکل خاصی نیست خیلی خوشحال شدم رفتیم تو ماشین از خوشحالی بغض کرده بودم با صدای لرزون گفتم محمد:pleading_face: گفت جان گفتم اشکال نداره یکم دیگه گریه کنم گفت چرا دکتر گفت ک چیزی نیست که …گفتم بخاطر همین میخوام گریه کنم اخه خیلی خوشحالم زدم زیر گریه انقد گریه کردم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

چشم خیلی حساسه ترسیدم کور شم

1 Likes

انقدام کوتاه نیستم کککهه.قدت چنه؟؟

1 Likes

عزیزم من تجربه ی دوتاش رو دارم،لنز خیلی حساسه و باید با شرایط خاص ازش استفاده کنی،تنها چیزی که استفاده اش راحته همون عینکه،لنز رو موقع خواب بلید دراری،باید دستاتو بشوری و ضد عفونی کنی بعد بزاریش تووچشمت،بهتره تو زمان سرماخوردگی و بارداری ازش استفاده نکنی،همیشه باید ظرفشو مواد شستشوش همراهت باشه،موقع سونا،دوش و استخر باید درش بیاری،حتی وقتی قراره ۵دقیقه چشمات مدام بسته باشه باید اول لنزت رو دراری،اگه چشمت بخاره و لنز تو چشمت باشه نباید بلکت رو بمالی چون فوری لنز تو چشمت پاره میشه!خیلی وقتا پیش میاد لنز میچسبه پشت پلک و باید پلکت رو برگردونی تا درش بیاری،گاهی لنز رو چشم نمیشینه و همش اذیت میکنه!قیمت لنز بالاست و تاریخ مصرف داره!
اینا معایبش بود
خوبی لنز اینه کسی متوجه نمیشه عینک داری،توی مراسمات راحتی و راحت ارایش چشمتو انجام میدی،ناگفته نمونه با لنز نباید تو چشم مداد کشید چون اغلب باعث خارش میشه
عینک هیچکدوم از اون دزدسرارو نداره
اگه بتونی دوتاشو باهم داشته باشی خوبه
من تایمایی که میخواستم عینک نزنم لنز میزدم
خداروشکر الان از شر جفتشون راحت شدم و مهمترین عمل زندگیمو کردم و چشمتم عالی شده دیدش

2 Likes

ای جان :pleading_face: اره واقعا

۱۶۳ ام میدونم متوسطم اصلا قد بلند نیستم ولی بقیه اینجوری میگن :joy: دراز ندیدن :roll_eyes:

1 Likes

وای چه سختیایی داره اصلا نمیدونستم
واسه من خوب نیست چون من ۲۴ ساعته همش چشمامو میمالم :expressionless:
پس همون عینک بهتره
مرسی ازت بابت راهنماییات :heart::kissing_heart:

لنزاتو چندگرفتی؟
نمره چشت چنده

2 Likes

من بخاطر همین لنز چشام عفونت کرد وحشتناک
خدابهم رحم کرد و دوباره چشمو بهم برگردوند وگرنه کور میشدم

1 Likes

خوشبحالت منم عفونت کرد چشمم. ولی عمل نمیشه دیگه:pensive:

2 Likes

خیلی ناراحت شدم عزیزم بخاطر عفونته نمیشه ؟؟ عفونت ک برطرف بشه چی؟؟ خیلی سخته واقعا

2 Likes

من یک سال پیش گرفتم ۳۸۰هزار از ایران الانم تاریخش گذشته استفاده نمیکنم نزدیک بینم هردوتاش منفی دو

2 Likes

تاریخش چقده

2 Likes

اره جای عفونت روچشمم مونده ی سوراخ ریز:pensive:گف باید پیوند قرنیه انجام بدی منم ریسک نکردم ترسیدم

1 Likes

عملللللل ازهمش بهترتره

1 Likes

آخیییی عزیزم کاش مواظب میبودی گلم ایشالا خود ب خود خوب بشه نیازی ب پیوند نباشه خیلی ناراحت شدم :pensive:

2 Likes

الهی ناراحت نباش عزیزم مقصر خودم بود توکارخونه لامپ،لنز میزاشتم هواش خیلی الوده بود عفونت گرفتم یعنی خدارحم کرد که خوب شدم خیلی افتصاح بود وضعیت چشمم.الان ک خوب شده ولی جاش مونده روچشمم. این موضوع مال 9 سال پیشه
کاش میتونستم عمل کنم ازین عینک راحت بشم. از7 سالگی روچشممه:pensive: تااخرعمر

2 Likes

فداتبشم اره لنز ب درد نمیخوره بازم خداروشکر ک چشات خوب شد اگه خدای نکرده چیزی میشد چشات وای خیلی خدا رحم کرد ایشالا یه معجزه ای بشه برات بتونی عمل کنی

2 Likes

اره واقعا. خوب شدن چشمم خودش ی معجره بود. خود دکترهم میگف.
ممنون انشالله تاالان برطرف شده باشه جاش ک بتونم عمل کنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.