واسه تلخی دهانم چه کنم

بچه ها دهنم خیلی تلخ چه کار کنم بهتر بشم خیلی حالم بد کرد اینجوری بیشتر احساس تهوع اینجوری بهم دست میده کمکم کنید

بخاطر حالت تهوع زیادتون دهنتون تلخ شده منم اینطوری بودم…پیش یکی از دکترا که رفتم گف هرچیم که حالت بد میشه بازم هرچی میلت میکشه بزور بخور خود این کار حالت تهوع رو کم میکنه من اجراکردم وجواب گرفتم از حالت تهوع ادم چیزیش نمیشه هرچی دلت میخاد بدون ترس بخور من سه ماه اول فقط دلم میوه میخاست

منم ابجی درحال حاضر میوه تازه واب میوه فقط می تونم بخورم غذا آب که اصلا نمی تونم و ابجی دلم چیس سرکه ای میخواست نمیدونم بخورم یان یه دونه کوچکی خوردم ولی می ترسم خوب نباشه برام

اتفاقامنم چیپس سرکه ای خیلی دوس داشتم دو سه باری خوردم امابعدش شوهر منو کنترل کرد :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

خخححخخ من خیلی خوب نیسته که بخوریم ضرر داره بنظر تون بخورم یانخورم

دو سه تا دونه هیچی نمیشه
ولی خب نمکش زیاده
ولی باز حالت بد نشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.