واریکوسل دو طرفه گرید b

کسی شوهرش واریکوسل گریدb داشته؟؟دوطرفه
بدون عمل باردار شدین یا عمل کردین؟؟

شوهر من چپش گرید ۲ بود عمل کرد
راستش گرید ۱
۱ سال قبل عمل اقدام بودیم
الانم ۶ ماه از عمل میگذره و هنوز خبری نیست

1 Likes

کدومش بدتره؟؟گرید یک یا دو؟واسه شوهرم هردوطرف گرید دو داره ولی تو ظاهر نشون نمیده اصلا،دردم نداره،تحرک و… واسه شوهرت چجوری بود؟

1 Likes

شوهرمن گرید 3 داشت عمل کرد

شوهر من تو سونو هر دو طرف گرید ۲ بود عمل کرد اما دکتر بعد عمل گف خیلی شدید تر از سونو بود

1 Likes

گرید ۱ معمولا درد ندارن و عمل نمیکنن
گرید ۲ و ۳ شدید تره
برا شوهر من گاهی درد داره

1 Likes

این ازمایش شوهرمه @karasevda @u686734

ازمایشش خوب نیس سونوشم ک مشخصه به نظرم هر چه زود تر عمل کنی بهتره

1 Likes

اره تحرکش کمه،تعدادشم نرمال زده۱۵میلیون واسه شوهرم۱۳میلیونه،میگم کاهش وزن امکان داره تاثیر گذاشته باشه؟شوهرم این چندماه نزدیک۲۰کیلو کم کرده،همش در حال ورزش

1 Likes

من شوهرم اصلا درد نداره

1 Likes

نه فک نکنم چن ماهه اقدامی؟ ببرش اورولوژی حتما

میگ‌اگ عجله دارین عمل اگ‌نه دارو میده

اره میره اورولوژی،منتظرم جواب ازمایش خونش بیاد باز بره
انچنان عجله ندارم فاطمه،اگع با دارو خوب بشه خب خیلی بهتره،اخه میترسم عمل کنه باز برگرده

2 Likes

اره شوهر منم گرید دو بود دکترم گفت وزن کم کنه خوب میشه
حالا فعلا تو مرحله کاهش وزن
تا ببینیم چی میشه
دو ماه وقت داده

چجوری بود ازمایشش؟مثل شوعر من بود؟؟من شوهرم تازه یکماهه وزنش دیگه ثابت شده،۹۸بود,الان۷۹کیلوهه،ولی میدونم کمبود ویتامین داره،چون این یکماهه ک ویتامین ای و دی وسی میخوره خیلی تغییر کرده

اره خیلی خوبه وزن کم کرده
اره تحرک شوهر منم خیلی کم بود
من ی بار باردار شدم اما قلب نداشت سقط شد، الان باید کم کنه تا ببینیم تغییر میکنه یا نه

1 Likes

سلام دوستان قبل از عمل سعی کنید اسپرم های شوهرتونو فریز کنید که بعدا به مشکل نخورید چون خیبی ها بعدازعمل بدتر میشن

1 Likes

منم ماه قبلی مشکوک به بارداری شدم،بتا مشکوک شد،بیبی چکم هاله انداخت،یهو پریود شدم،گفتن احتمالا ضعیف بوده خودش دفع شده،خدا کنه خوب بشه،میخام اول اگه شد با دارو ،اگه نشد دیکه بریم واسه عمل

1 Likes

اره منم از همین میترسم،یکنفر نوشته بود قبل ازز عمل بیست میلیون بوده ولی بعدش شده بود۲میلیون ،یا خیلیا نوشته بودن اب اورده،نمیدونم دوران قدیم پس مردم چجوری بچه دار میشدن؟الان از هر ده نفر هشت نفر میگن واریکوسل

انشالله

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.