وابستگی نوزاد

با سلام
نوزاد من ۹ ماهه هست و وابستگی زیادی بهم داره ، من کارمند هستم و از اول مهر سر کار رفتم از ۱۵ شهریور روزی دو ساعت پیش پرستار گذاشتم ولی متاسفانه هنوز با شرایط سازگار نشده و گریه می کنه و دائما بغل پرستار هست در ضمن پرستار فرزندم چند کودک دیگه هم نگه می داره و چندین سال تجربه نگهداری بچه داره .

سلام منم دخترم 8ماهه شرایطمم تقریبا مشابه شماست…یه جایی خوندم بازی کردن باهاشون بازی دالی موشه خیلی تاثیر داره من امتحان کردم تاحد زیادی تاثیر داشت ظاهرا نوزادان تواین سن وقتی چیزی نیست فک میکنن کلا وجود نداره و ازبین رفته اما بابازی دالی موشه متوجه میشن درصورت عدم چیزی ممکنه دوباره باشه…امیدوارمم کمکتون بشه

1 Likes

سلام عزیزم
این وابستگی کودک شما کاملا طبیعیه، بچه ها تا دو سالگی این وابستگی رو دارن و باید به سرعت نیازهاشون برآورده بشه. ای کاش جایی زندگی می کردیم که میشد مادران کار نکنن حداقل تا دو سه سال :pensive:

ممنون عزیزم

کاملا موافقم .منم بیشترین دلیلی که از کارم استعفا دادم فقط و فقط،به خاطر پسرم بود. به نظر من تربیت هیچ کسی نمیتونه اینده بچه رو تضمین کنه جز وجود خود مادر. بااینکه به پولشم نیاز داشتم اما به هیچ وجه به هیچ پرستاری اعتماد ندارم مهدم که اصلا اسمشم نمیارم . هیچ کس دلسوز بچه نیست

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.