وابستگی شدید پسرم

سلام پسرم امسال می ره پیش دبستانی خیلی شدید به من وابسته است حتی حاضر نیست بدون من چند دقیقه جایی بمونه توروخدا راهنمایی کنید

من زیاد تجربه ندارم ولی فک کنم اوایلش باش بری کم کم دوست پیدا کنه وابستگیش کمتر میشه وراحتر میشتونه قبول کنه که بعدن مدرسه بره

منم به مامانم خيلي وابسته بود. سرويسم منو دم آمادگي پياده ميكرد. منم تا سرويسم ميرفت نمي رفتم داخل و برميگشتم خونمون . چند روز اول تو باغچه دم خونمون پشت درخت ها قايم ميشدم تا 4 بشه و برگردم خونه تا مامانم متوجه نشه فرار كردم. بعد 1 روز پسر همسايمون گفت چرا اينجا ايستادي بيا بريم پيش مامانت از اون اصرار از من انكار. تا اينكه رفت زنگ در خونمون را زد و من را لو داد. مامانم 1 تنبيه حسابي كرد منو ولي اين روال تا اخر سال ادامه داشت با اين تفاوت كه ديگه قايم نميشدم. البته من محيط امادگيمون را هم دوست نداشتم چون مربيمون بين بچه ها اختلاف ميذاشت . 1 سال امادگي به همين روال گذشت تا رفتم اول دبستان. اونجا اين مشكل را نداشتم چون معلممون مهربون بود، اتفاقا خيلي هم درس خون بودم. فكر ميكنم به محيطي پيش دبستاني كه قراره بچه اتون را بفرستيد هم خيلي بستگي داره.

سلام عزیزم
این مقاله رو مطالعه کنید لطفا
https://farzand.net/article/550-fear-of-childcare

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.