وابستگی شدید دخترم طبیعیه؟

سلام خانوما لطفا بدون قضاوت سوالم رو بخونین و سعی کنین درک کنین

من ۹ ماهه مامان شدم بدلیل مشکلاتی که هست دخترم پیش هیچکس نتونستم بزارم و در آینده هم نمیتونم بزارم
یعنی من بدون هیچ تجربه و کمک شخصی دخترم و خودم تنها دارم بزرگ میکنم …
الان دوری من و نیم ساعت بیشتر نمیتونه تحمل کنه بیشتر وقت ها حتی منو ب پدرشم ترجیح میده
من شخصا وقتی همسرم سر کاره به هیچ کاری نمیرسم از دستش مگر اینکه خواب باشه
تازه یاد گرفته چهار دست و پا هم بده و شیطون تر شده و منم مثل همیشه تنها

حالا سوالم اینه این وابستگی در آینده چقدر میتونه آسیب بزنه ؟
چون دلم میخواد بعد از دو سالگی که از شیر گرفتمش برم سر کار و مشغول بشم
بقیه از مشکلاتم خبر ندارن و خیلی منو میترسونن از وابستگی بچه به مادر و ذهنم خیلی مشغول کرده این موضوع

بماند که چقدر حسرت میخورم و دلم می شکنه از پز هایی که دختر های فامیل میدن بهم که چقدر مادرشون حضور پر رنگی داره توی زندگیشون…

2 Likes

عزیزم این وابستگی در دوران شیرخوارگی طبیعی هست اگر نباشه یه مشکای هست به مرور بعد از شیر گرفتن بهتر میشه الان خودت درگیرش نکن از این دوران لذت ببر و اصلا برای خودت درگیری های ذهنی بیخودی ایجاد نکن.
منم دخترم تا یک سالگی اینطور بود بعدش شیر شبش حذف کردم یکم بهتر شد الان ۱۹ ماهش هست کمی بهتر شده. قبل یک سالگیش وقتی بیدار بود کلا کارام میموند یا بچه بغل انجام میدادم.

1 Likes

طبیعیه، بچه ها تا دو سالگی وابستن به مادر مخصوصا اگر شیر مادری باشن، کم کم که بزرگتر بشن میشه براشون توضیح داد که مامان کار داره زودی برمیگرده و در برگشت یه شکلاتی چیزی به عنوان جایزه بهش داده میشه

1 Likes

به حرف دیگران هم توجه نکن، به منم فامیلای شوهرم میگن بچت رو به خودت وابسته کردی منم میگم این خیلی کوچیکه و باید به من بچسبه

1 Likes

مرسی واقعا ممنونم خیالم خیلی راحت کردین:heart_eyes:

طبیعیه چون الان سنیه که همشون اضطراب جدایی میگیرن
توی این سن سعی نکن بزور از خودت جداش کنی با این فکر که داری مستقلش میکنی
اتفاقا هر وقت نیاز داشت پیشش بمون تا خیالش راحت باشه و بعدها مضطرب نشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.