وابستگی شدید😭

من انتظارم فقط فعلا اینه که برای بچم زندگی خوبی فراهم کنه وبس
امشب گفتم دوشنبه وقت سونو دارم گفت هزار تومن هم ندارم توجیبم ک بری سونو :sob:بعد اینچجوری میخاد زندگیخوبی واس بچم فراهم کنه

خب این اینجوری بود چرا باردار شدی؟
میدونی ک دور از جون چقد نقصای جنینی و بیماریا هست ک تو همین سونو شناسایی میشن؟ تو الان باید بهترین سونو هارو یری
هرجور شده خودت پول سونوت جور کن و از دکتر سونو هم بخواهه بچت خوب برسی کنه
دور از شما باشه بچه هایی ک با نقص ب دنیا میان پدر جکرشون نمیکشه مادره ک تا اخر عمر ب پاش میسوزه
برو قهر خونه پدرت بشین این بهانه خوبیه برای درخواست حقت به خانوادش بگو پسرتون میگه پول سونو ندارم بزار خانوادت ازش تعهد بگیرن اینکه الکی الکی بگذرونی ک نمیشه اونم درست بشو نیست
فردا هم بچه بدنیا بیاد خودش و خانوادش تا حرف زدی مسگن بچه ازت میگیریم اینجوری توام از ترس مجبوری باز بسوزی و بسازی
برای ۱بارم ک شده همین الان تلاشت بکن
بشین تو یه برگه خوبیاش و بدیاش بنویس بعد به خودت بگو بخاطر کدوم اینا باید دوسش داشته باشم؟

1 Likes

بعدصبح گفتپ نمیرم فردا سونو گفت یاخدا تا فردا یکاریش میکنم
اگ فردا پول سونو نداد میرم با بابام مشورت میکنم ک یا باهاش حرف بزنه یا به خانوادش بگ مگ پول سونو چندمیشه ک من باید واس دکتر و سونو رفتن هم نگران باشم ک پول نداره

1 Likes

اره عزیزم بزار باهاش صحبت کنن، انقد خودت الکی تو فشار نزار عشق و علاقه مدش رفته بخدا
همه کسایی دوست دارن ک بساط رفاه و ارامش براشون محیا میکنن

1 Likes

اهوم امشبم خیلی کمردرد دارم :disappointed:میترسم
به شوهرم هیچی نگفتم چون میگم اصن نگران هم نمیشه به یه بدبختی بلندشدم گفت سارا درد داری چته از وقتی اومدم یجوری هستی گفتم یکم کمرم درد میکنه چیزی نیست
میگ نکنه بچه چیزیش بشه فردا زودتر برو سونو و دکتر :roll_eyes::roll_eyes:من فعلا دارم شاخ در میارم

خب مشکل از خودته دیگه هی تظاهر ب بینیازی میکنی چرا نباید بفهمه کمرت درد میکنه؟ خودت برا خودت ارزش قائل شو دراز بکش استراحت کن خودت بزن ب مریضی و ناتوانی ک درکت کنه
باور کن زن نیاز ب محبت و توجه داره انقد هی مثل زن قدیمیا نباش ناز داشته باش هی نگو نمیخام نخاستم بفهمه خودم جورش میکنم فلان میکنم
تو با شوهرت الان باید تو ۱قالب باشی باید کاری کنی ۲روح در ۱جسم بشید نه هی خودت فاصله بندازی

2 Likes

:disappointed:اهوم راست میگی واقعا هم نمیتونم خم راست بشم از کمردرد
برام دعاکن بتونم زندگیمو خوب کنم

همین کاراروکردی که پرروشده.چرااینقدخودتوتحقیرمیکنی بخاطر یه همچین آدمی؟کسی که دوستشو به زن وبچش ترجیح میده بنظرت لایق همچین محبتیه؟من جات بودم چنان دعوایی میگرفتم ازخونمم تکون نمیخوردم ببینم چه غلطی میخادبکنه بااون دوستش.عزیزم مطمئنی دوستشه اصلا؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.