وابستگی شدید😭

سلام بچه ها
دلم بدجور گرفته شوهرم طبق عادتش هر پنج شنبه جمعه باید بره بگرده یا ازم دور باشه میگم یک جمعه ک تعطیلی بشین پیشم بهت احتیاج دارم ناراحت و عصبی میشه
عصر منو اورد خونه مامانم گفت شارژر گوشیتم بردار گفتم نه فعلا شارژ داره اومدیم خونه میزنمش ب شارژ اینقد اصرارکرد شارژرو برداشتم موندم چرا ایتقد اصرار داره
اینجا ک اومدم گفت بهت ۲۰۰هزار میدم ک قرض مغازه ای ک ازش یه چیز قرض کردیو بدم
گفتم نمیخام گفت باشه رفت ک رفیقشه امشب جا نداشته میگ هر پنج شنبه جمعه میبرمش خونه گناه داره تو بمون خونه بابات:sob:حاملم اوصاع روح روانمم بهم ریخته همش دلم واسه بچه تو شکمم میسوزه

24 Likes

از چی ناراحتی؟

2 Likes

ینی خونه رو خالی کرده ک رفیقش ببره؟
تومیدونسی و رفتی خونه بابات؟

3 Likes

من نفهمیدم چی شد ولی بخاطر بچت خودتو شاد نگه دار عزیزم

4 Likes

عجب صبر و تحملی تو داری

5 Likes

وای منم شوهرم قبلا دوستاشو می اورد منو می فرستاد خونه مامانش…خیلی حس بدیه

4 Likes

اصلا درک نمیکنم اینجور مردارو خوب اعتراض کن

4 Likes

منم شوهرم اینجوری گولم میزد رفیقشو بیاره ولی من مثه کنه چسبیدم از خونم جم نمیخورم:grimacing::grin:

4 Likes

تو مخیلم نمیگنجه همیچین رفتاری

13 Likes

بگو تو هم دوشنبه و سه شنبه ها نيا رفيقم هستش

6 Likes

اصلا نباید خونتو خالی کنی برا همچین بهونه ای عزیزم
نمیخوام ناراحت شی اما چه معنی میده زن حامله که خودش مریض احواله خونشو خالی کنه برا مرد مجرد

9 Likes

والا:smirk:

6 Likes

اره دقیقا من نمیدونستم گفت همینجوری بریم من گفتم اخه استراحتم همش تو ماشین نباید باشم ولی بازم گفت بیا

3 Likes

بخدا حالم بده با دویست هزار منو میخاست خر کنه گفتم من پول نمیخام
بعدش خودش ناراحت شد ک تو منو زندانی کردی میگم من وابستتم نمیتونم ازت دور بشم میگه من چیکارکنم ک وابسته ای

3 Likes

والا شوهر نكنم بهتره قربون همون دوست پسرم

7 Likes

من جات بودم الان برمیگشتم خونه میگفتم مامان بابام جایی میخواسن برن

2 Likes

:sob:دلم داره میترکه بخدا دلم چندشبه واسه یه غذای رستورانی میکشه میگم برام بگیر گفت پول ندارم ولی خداشاهده همش جلو چشام غذا ولی هرکس میپرسه میگم ن دلم واسه چیزی نمیخاد

3 Likes

خونم دوره از خونه بابام :pensive:

2 Likes

اره هیچوقت ازدواج نکن هیچوقت

1 Likes

من جات دارم سکته میکنم از عصبانیت

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.