واااااای مادرشوهرم

حق داری… توهم بگومنم کلی خواستگارداشتم اینجوری بوده… چی داشته… تابفهمه چیامیگ. … بعدشم بگو خدارحمش کرده ک عروس شمانشده باخنده بگوش

1 Likes

با این تیکش اوکی نیستم ولی خب :slightly_smiling_face:
بهشون میگما من مجرد بودم فلان میکردم با فلانی رفت و آمد میکردم
ولی خب حوصله بحثای خاله زنکی و ندارم

1 Likes

من یه حرف دکتر هلاکویی رو خیلی قبول دارم از اون حرفایی ک روم اثر گذاشت اگه دیگران ولت نمیکنن تو ولشون کن اگه بیخیال تو نمیشن تو بیخیال حرفاشون شو شاید بعضیامون صبح تا شب درگیر اینیم که دیگران راجبمون چی میگن یا چی فکر میکنن در صورتی که اگه اصلا اهمیت ندیم و زندگی خودمونو بکنیم هم خودمون عادت میکنیم که بی خیال باشيم و خودمون درگیر حرفای چرت نکنیم هم طرف میبینه هیچوقت حرفاشو نمیشنوی و کارش بیهودس

2 Likes

پس نشنیده بگیر. . چون حساسیت بخرج بدی نقطه ضعفتومیدونن وهمیشه بااینحرفاروی مخت میرن. بی محلی کنی بهتره خودشون خسته میشن

1 Likes

اره دقیقن
من آدم بیخیالیم ولی این موضوع واقعا اعصابم و خورد داره میکنه
چون هرروز زنک میزنه یا همو میبینیم از اینجور حرفا میزنه
شدا روتین روزانه ام:neutral_face:

2 Likes

امیدوارم…

1 Likes

بازم بیخیال باش انقدر قوی و بیخیال ک هیچ حرفی نتونه تو رو بهم بریزه:ok_hand:

1 Likes

عزیزم اینحرفاازبون مادرشوهروخواهرشوهرطبیعیه سعی کن ضعف نشون ندی. . اکااگریوقت شوهرت بخوادازاینحرفابزنه یاتاییدکنهاونوقت برخوردکن

1 Likes

ن شوهرم ک این حرفا نمیزنهههه
ینی نه حق داره نه تاحالا زده
حداقلش اینه که شوهرم و طوری عادت دادم فکرشم نره اون سمت:joy::joy::joy: چ خودشیفته شدم

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::+1:

2 Likes

بگو دیگ از اینا گذشته و مهم نیستن مهم اینه ک من الان کنار شوهرم هستم :relieved:

1 Likes

اوف از این مادرشوهرااااا

1 Likes

مادرشوهر منم اوایل همینارو می‌گفت تااینکه خودم دست بکار شدم

1 Likes

خداروشکرپس حرفای بقیه رودایبرت کن

1 Likes

تو هم بگو آها
بی توجهی همیشه طرفو میسوزونه

1 Likes

تو.هم الکی از خواستگارات بگو . بگو دختر فلانی خوشبخت شد دختر فلانی اینجوری میکنه اینا بزار بشنوه شاید ببنده

1 Likes

دفه بعدی توم بگو وااااااییییی پسر فلانی انقققققد منو میخواست بیچارممممم کرده بودن انقد میومدن خاستگاری، وای فلانی رو دیدی؟ هنوزم خانوادش چشمشون دنبال منه وایییی فلانی منو جقد میخواست بیچاره محلش ندادم ، یا بگو وا مادر خب میگرفتید براش، ببینم چ عیب وایرادی داشته که پسرتون قبولش نکرده و اومده منو گرفته !!! ببینم چی کم داشته اون دختره ک من دارمش !!

1 Likes

منم مادروخواهر شوهرم زیاد ازین چرتو چرتا میگفتن منم ی‌عمو دارم واسه دوتا از پسراش خاستگاریم اومده خوشم ازشون نمیومد ولی عموم ی تنه میتونه کللللل خاندادن شوهرمو یجا بخره ! اصن میتونه شهر پدریمو با همه چیش بخره ! بعد خانواده شوهرمم میدون مادرشوهرمو خونشون بردم مث قصر میمونه ،، هی گف هی گف منم گفتم عه اون دختره ک با همه پسرا فامیل بوده اخرم واسه خاطر دوس پسرش خانوادشو ول کرده رقته دنبال عشق‌۸ سالش اونوره کشور ! یا گفتم پسرعمو هام یا فلانیام هنوز بیچاره ها امید دارن من جداشم ، دیگه لالللل شدن ازین زرا نزدن

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

بخدا باید ایجور دردی بزنی بهشون تا بشینن سرجاشون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.