هیچ‌حرکتی نداره دکتر میگ معلوله

این خودش نفس دارع اما بالوله تغذیه میش

3 Likes

امیدت به خدا
ان شاء الله که خوب میشه

1 Likes

انشالله خدت کمکش کنه
و به شما هم کمک کنه
خدا سلامتی بده بهش

2 Likes

باشه …

گلی جان منم گپاتم میبینم خیلی خیلی ناراحت شدم انشالله خدا نی نیتو صحیح و سالم بهت برگردونه فقط از خدا بخواه اون داده مطمئنا خودشم شفاشو بهت میده عزیزم اصلا نگران نباش خدا مهربونه از ته دلت باهاش حرف بزن و ازش بخواه روتو زمین نمیندازه مطمئن باش طلب خیر دارم برای تو کوچولوت فداتبشم اصلا غصه نخور خدا بزرگه:pleading_face::heart::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::heart:

1 Likes

توروخدا شکایت کن نزار حق بچت پایمال بشه

3 Likes

با این همه سختی و دل شکستگی ای ک کشیدییییی اگه من جای تو بودم تو این وضعیت جامعه و با این دکترا دیگ هیچوقت بچه دار نمیشدم تا فرصت بدم دست این بی سوادا ک معلوم نیس چجوری مدرک گرفتن
بیشتر اینایی ک گند میزنن همشون با امتیاز ، کنکور قبول شدن
همیشه یادت باشه تو جایی ک نه قبل بدنیا اومدن نه بعد بدنیا اومدن بچه میدونی ک هیچ اهمیت و ارزشی نداره واسه دیگران هیچوقتتتتت بچه دار نشو
خدا یه دختر داده بهت کلاتو بنداز بالا بشین زندگیتو بکن
اینقدرررررر خوب زندگی کن هر کی ام گفت بچه بیار بزن تو دهنش بگو تو کشوری ک برای مردمش ارزش قائل نیسن پی پی ام نمیارم چ برسه به یه موجود زنده

3 Likes

همه مردم وضعشون توپ نیست ک برن بیمارستان خصوصی زیره دست دکترایی ک از خارج از کشور فارغ تحصیل شدن نگا کن به وضعیت خودت
فرزند کمتر ، زندگی بهتر

2 Likes

وای گلی جان نمیدونم چی بگم سخته خدا زود حالشو خوب کنه:pleading_face::pleading_face:

سلام گلی چ خبر از بچت

سلام چخبر ازز بچت گلی جان؟؟؟

گلی جان خواهر،بیا ی خبری از گلپسرت بده

وای خدا اشکم در اومد:sob::sob::sob::sob:
چرا این بلارو سر بچه مردم میارن:sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

الهی بمیرم کی میشه خوبشه ماروخوشحال کنی گلی بخداشایدزیادمنونشناسی ولی همه ی گپاتومیخونم دارم دیوونه میشم هرروزوهرشب توفکرتم برات پسره گلت دعامیکنم ولی ایشالله هرچه سریعترپسرتوبگیری بغلت عکسشوبزاری ازشیرخوردنش تابزرگ شدنشو ببینی :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:خدایاتوروبه همون خدایی بودنت تاحالاهرچی ازت خواستم بهم دادی حالامیخوام پسره گلیوبهش بدی خدایا همین امروزفرداگلی گپ خوب شدنه پسرشوبزنه

6 Likes

امینننن:sleepy::sleepy::sleepy::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

2 Likes

سلام گلی چیشد بچه؟؟ایشالا خوش خبر باشی
@u774778

2 Likes

خدا بهت صبر بده عزیزم :pensive:

1 Likes

س عزیزم تو کماس بچه کلا

2 Likes

:sweat::sweat::sweat::sweat::confused::sweat::sweat:

به نظرت می مونه بانو؟

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.