هورا هورا مامان زهرا شدم بروبچ

سلام بچه ها بالاخره منم مامان شدم هورا هورا

7 Likes

مبارک باشه عزیزم،انشاالله زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه،بهترین ها رو برای کوچولوی عزیزت از خدا میخوام :kissing_heart:

3 Likes

مبارک باشه به سلامتی انشالله .قدمش پر روزی :heart_eyes:

1 Likes

میارک باشه.ایشاله به سلامتی بارداریتو پشت سر بزاری و ی نی نی قشنگ و سالم به دنیا بیاری

1 Likes

سلام عزیزدلم مبااااارک باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: سزارین شدی زهراجون؟ قدمش پر از برکت باشه براتون ان شاءالله :heart:
دوست داشتی عکس گل دخترت رو بزار ببینیمش

1 Likes

بچه شون به دنیا اومده :blush:

1 Likes

ممنون عزیزم زنده باشی گلم

1 Likes

قربونت گلم عزیزی

1 Likes

نی نی ام متولد شد گلم پنج شنبه صبح ساعت ۹بیست زایمان کردم عزیزم الان گلم دخترم کنارم دورش بگردم

3 Likes

سلام عزیزم
به سلامتی و مبارکی :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::rose::rose::clap::clap::clap:
انشالا سالم باشین در کنار هم

1 Likes

انشالله بسلامتی انشاالله از این فقط خبر خوش آز مثبت بی بی مثبت و مامان شدن بشنویم

1 Likes

ممنون عزیزم زنده باشی گلم اره فدات سزارین شدم چشم سر فرصت حتما میزارم براتون گلم

1 Likes

:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::unamused::unamused:

ممنون عزیزم سلامت باشین خانم حکیمی باید یه دنیا ازشما و این گروپ تون تشکر کلی کنم خیلی جاها شما و دوستان پشتم بودین بازم ازتون تشکر دارم خانم حکیمی خوشحال که شما رو دارم

2 Likes

بسلامتی و مبارکی :smiley::heart_eyes:

1 Likes

یه سوال دارم ازتون گلم سینه هام هر دوتا زخم شده سر سینه ام کاش کاش شد نمیدونم چه کارکنم که خوب بشه خون هم ازش میاد

خواهش می کنم عزیزم
خوشحالم که مفید بوده براتون :rose::rose:

باید معاینه بشید تا اگر نیازه براتون پمادی چیزی بنویسن عزیزم
نمیدونم علتش چیه :thinking:

1 Likes

مباررررک عزیزم :heart_eyes:

مبارکه عزیزم
به سلامتی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.