هورااااا بالاخره منم مامان شدم😍😍😍

اتفاقا من همه رو برعکس انجام دادم😐

مرسی عزیزم

حتما عزیزدلم انشاالله ک مثبته

مرسی نازنینم

1 Likes

سلام مبارکه عزیزم مواظب خودت باش تا به خیری تموم شه :rose:

حتما مرسی فدات😘

سلام.من شنیدم که بی بی چکو باید صبح بزاری ک مطمئن بشی این درسته.اینجا کسی هست که ظهر عصر یا موقع دبگه استفاده کرده باشه و جواب درست بگیره؟

1 Likes

سلام
جواب ک میده
اما اگر صبح با ادرار اول بزاری احتمال پررنگ شدنش زیاده
اما اگر غروب و شب بزاری هورمون کمتره و خط مثبت بی بی چک هم دیرتر روشن میشه هم خیلی خیلی کمرنگه و باید بزور دید اون وقت ب شک میافتی

همه خوشحال شدیم.به سلامتی ان شاءالله

سلام مبارکت باشه عزیز برا ماهم دعا کن خدا دامن همرو سبز کنه انشاله

اره جاری من ظهر گذاشت جواب داد پرنگ

من هر چی تست میزاشتم مثبت میشد بعد از ظهر رفتم پیش دکترماما برام تست گذاشت منفی بود.ربطی به صبح و ظهر نداره

سلام عزیزم .مبارک باشه بسلامتی و خوشی .منم اقدام کردم دعام کن ب زوذی بیام و خبر بارداریمو اینجا بزارم

ای جانم مبارک باشه منم چند روز دیگه فارغ میشم دعا میکنم دوران بارداری عالی مث من داشته باشی من که از دختردنازم راضی ام تا الان که هفته 39هستم هیچ مشکلی نداشتم

اشکال نداره بددبه دلت راه نده یه اپلیکشین هفته های بارداری رو میگه حتما نصب کن من خیلی برام مفیددبود

مبارکت باشه عزیزم
خدا واسه ت حفظش کنه:heart_eyes::heart_eyes:

مبارکت باشه عزیزممممم

مبارکت باشه عزیزم ان شاالله بارداری آرومی داشته باشی و صاحب فرزندی سالم و صالح بشی

خیلی مبارکت باشه آبجی جون چقدر خوبه باز دوباره چند روزه خبرای خوب بارداری میرسه به گوشمون

مبارکه خانمی خیلی خیلی مبارک:heart::heart::heart::heart::heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.