هورااااا بالاخره منم مامان شدم😍😍😍

منم.مامامن شدم بعد…از۱۰ماه خدایا شکرت…لطفامنوراهنمایی کنین ک درهفته های اول چی بده چی خوبه.هفته۵

10 Likes

سلام عزیزم مبارک باشه :heart_eyes::heart_eyes: ان شاءالله بارداری و زایمان سلامتی داشته باشید

1 Likes

مبارک باشه عزیز دلم تبریک میگم انشاالله به سلامتی نه ماه به سر برسه به سلامتی بدنیا بیاد :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet: التماس دعا

مبارک باشه عزیزم انشالله به سلامتی

مبارک باشه گلللممم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

مرسی عزیزانم حتما براهرکی ک ارزوبچه داره دعامیکنم:heart_eyes::kissing_heart:

2 Likes

مبارکه گلم ان شاءالله بسلامتی طی کنی این۹ ماه رو :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مرسییییی ازهمه تشکر.راستی میگم شکه شدن یاترسیدن روجنین اثرداره؟

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:مرسی مهربونا از دلگرمی وتبریکاتون

مبارکه عزیزم ب سلامتی این دوران طی کنی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

مبارکه عزیزم

مباااااااااااااااارکه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::star_struck::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada:
ان شالله به سلامتی به دنیا بیاریش عزیزم
:heart::heart::heart::heart::cupid::cupid::cupid::cupid:

مرسی عزیزدلم😘

ممنون مهربون خانوم:kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes:

1 Likes

فدات حلماگلی😘

مبارک باشه آجی انشالله به سلامتی بارت زمین بزاری

برای منم دعا کنید دوروز از پیرویدم گذشته میترسم بیبی بزنم منفی باشه

مبارک باشه عزیزدلم

مبارک باشه گلی انشاالله بسلامتی ودل خوش این دوران طی کنی

عزیزم تامیتونی استراحت کن،نزدیکی کم ویاآروم باجلوگیری،غذاهای تندوطبع گرم نخـور،پیاده روی نکن،تحت نظرپزشک باش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.