هندزفریتو بذار تو گوشت، چشاتو ببند و گوش کن💆‍♀️🍃👌

اینو یکی از دوستای بودیست هندیم برام فرستاد و گفت تا اینو دیدم یاد تو افتادم، برا تو ک مسلمونی گوش دادنش شاید لذت بخش تر از من باشه. خیلی تحت تاثیر آرامشی ک این صدا بهش داده بود قرار گرفته بود. منم گوش دادم واقعا حق داشت.
برای شمام میذارمش شاید به اندازه من خوشتون بیاد:hugs::hugs::hugs::hugs::heartbeat:

most beautiful azan in the world
https://m.aparat.com/v/qAe2j

3 Likes

جالب بود

1 Likes

حس خاصی داشت …دلم برا ماه رمضان تنگ شد

ولی تصمیم گرفتم چون خدا کلی بهم مشکل داده روزه نگیرم:unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused:

3 Likes

دلنشینه منم یاد ماه رمضان افتادم:heart_eyes:

2 Likes

خسته نباشی :rofl::rofl::rofl::rofl:فقط ک به تو مشکل نداده خدا به روزه ی تو نیاز نداره باعرض معذرت:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

میدونم …:woman_facepalming::laughing:به من نیاز نداره …ولی ماه رمضان کلا بهش نزدیک میشدم …حسش میکردم …ولی هر چی به خودم فکر میکنم…میبینیم بد بودم و داده باهام بد میکنه …وگرنه که اون به هیچ کس احتیاج نداره

2 Likes

حتما همه این اتفاقا دلیلی داره. اگ فقط تو خوشیا خدا رو باور داشته باشیم ک دیگه اون ایمان فایده ای نداره

شاید خدا دیده ک این پریشونی برات لازمه، برای اینکه روحت پرورش پیدا کنه برای اینکه کارای دیگه ات ک مربوط ب دنیای بعد از اینجاس به سامون برسه…
اگ حکمت خدارو قبول داری صبوری کن. خودش گفته ان الله مع الصابرین. همینجوری ولت نمیکنه ک

1 Likes

امیدوارم بهش :pray:

1 Likes

خیلی قشنگ بود :heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.