همونم که میخواستم خودکشی کنم

خیلی بده خودت باشیوخودت. خداازسرباعثوبانیش نگذره

1 Likes

اره خیلی تنهام

1 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:

1 Likes

سلام عزیزم:yellow_heart:
خودکشی کنی…بعد تو دخترات چی میشن؟!بفکر اونا باش…حداقل بمون و برای اونا مادری کن تا رنج هایی که تو کشیدی اونا نکشن:blue_heart: شوهرت انگار دوست داره اخه اینجا گفتی فهمید میخام خودکشی کنم ترسید زنگ زد بهم…بنظرم خودکشی راهش نیست عزیزم

2 Likes

دیگه مث قبل نیستم باکوچیکترین چیزمیریزم بهم کارم شده فقط گریه

2 Likes

زودرنج و عصبی شدی…منم همینطورم بااینکه سنم کمه اما تواین سن کم خیلی دردا دارم…نزار دخترات بی مادر بشن…حداقل بمون و بخاطر اونا زندگی کن…

1 Likes

من کاری ب مشکلت با شوهرت ندارم، ولی وقتی میبینی مادرت اون کارایی ک انتظار داری نمیکنه باید سعی کنی خودت تغییر بدی و ازش انتظاری نداشته باشی تا ارامش خودت بیشتر بشه
شما ۲سال بیا ب این مادر بگو من ازت مادری میخام وقتی خونش نمیجوشه، حتی نمیتونه الکیم وانمود کنه

من خیلیا رو دیدم زن بچه داشته مرد مجرد و جوون باهاشون ازدواج کرده. هیچیز غیرممکن نیست واقعا.

سلام عزیزدلم باید رو خودت کار کنی تو افسردگی گرفتی میگی ک الان وقت لاک زدن من بود و… ببین عزیزم الان اگه مجرد بودی دخترای همسنو سالتو میدیدی ازدواج کردن میگفتی کاش منم عروس میشدم،، شایدم خیلیا دوسدارن جای تو باشن سنتم زیاد نیس دوتا دختر ماشالله داری،، اگه شوهرت بده با زبون خوش عزبزم باهاش رفتار کن مردا عین بچه کوچیک هستن بخدا فقط یذره بهشون محبت کنی دیگه رام میشن،، بشین از زندگیت ودوتا گل دخترت لذت ببر،، خودکشی یعنی چی عزیزم اینفکرارو از سرت بیرون کن،، زندگی هیچکس بدون مشکل نیس منتهی مشکلات باهم فرق دارن اگه هممون بخاطر مشکلات بخواییم خودکشی کنیم دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه گلم

2 Likes

وااای عزیزم من فکر نمیکردم 22سالت باشه:heart:.خوب فعال بودی ماشاالله:joy:

1 Likes

:expressionless::heart::leaves:مرسی…ماشاالله ب جونت عزیزدلم

1 Likes

بچه ها مادر میخوان هیچ کس مادر نمیشه شاید مادرتم مادرخوبی نداشته تو بایست و سعی کن این زنجیره ی باطل رو قطع کنی چی بگم چاره کار بعضی وقتها فقط صبره تلاش

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.