هموروئید در بارداری

کسی که هموروئید داشته باشه بهش مجوز نمیدن که سزارین کنه؟
من قبل بارداری یکم داشتم تو بارداری بخاطر یبوثت خیلی بیشتر شده حالا از چند روزه که میسوزه دیگه ولی خونریزی نمیکنه میگن عمل جراحی ش خیلی درد داره اگه طبیعی زایمان کنم فک کنم صد در صد به عمل منجرشه

1 Likes

ی سوال دیگه ام اینکه شیاف آنتی هموروئید برا بچه تو شکمم ضرر نداره؟یا داروهایی ک میدن ماه نه ام

نه عزیزم ضرری نداره می تونید استفاده کنید

عزیزم امیدوارم زودتر خوب بشید و زایمان راحتی داشته باشید
احتمالا باید اجازه بدن

1 Likes

من عمل کردم ولی درد نداره
سوزش داره ولی هر عملی یکم درد داره اما دردناک نیست فقط چندشه.و باید بعد عمل سوپ و میوه و چیزای رونده خورده بشه

عزیزم من قبل بارداری عمل کردم. درد که داره. اما به من اجازه عمل سزارین ندادن و گفتن ربطی نداره و حتما باید طبیعی باشه. حتی خود جراحی که پیشش عمل کردم و گفتم پارتی بازی کنه ، گفت نه. اصلا ربطی نداره.
حالا نمیدونم شما کدوم شهرین؟ ب من که اجازه ندادن.
ولی خدا وکیلی با اینکه سر طبیعی خیلی درد کشیدم ، اصلا هموروییدم برنگشت خداروشکر.

1 Likes

من برعکس شنیده بودم کسی هموریید داره اجازه طبیعی نمیدن
چه جالب
چقدر دکتر با دکتر فرق داره

آره دکتر با دکتر و شهر با شهر فرق میکنه. ما که هرچی بالا و پایین کردیم نشد

1 Likes

عجب
باز خوبه که بعدش دوباره بهش دچار نشدین

سلام ناز بانو خوبی نی نیت چطوره؟

1 Likes

آره. :grin::grin:

سلام صدیقه جون
الحمدلله نی نی خوبه
فقط بعضی وقتها هنوز یه کوچولو لک میبینم. همچنان استراحتم تا خدا چی بخواد ، ممنون که پرسیدی عزیزم
شما چطورید

سلام ممنونم .الهی شکر نی نیت خوبه .خوب شیاف نمیذاری مگه؟

1 Likes

نی نی خوبه خدا رو شکر
چرا هم شیاف هم امپول دکتر میگفت نمیدونم دلیلش چیه بعضی ها اینطورین

دوستان عزیز من هموروئید دارم درجه شم چهار بود بهم مجوز دادن برا زایمان سزارین ک دیگه نخواد بعد طبیعی عمل کنم هموروئید رو گفتم در جریان باشید کسایی ک دارن برن دنبال مجوز

عزیزم کدوم شهری

مشهد اینجا جدیدا خیلی سخت میگیرن ک همه حتما طبیعی زایمان کنن

چ خوب. والا تو شمال که اصلا به این چیزا اهمیت نمیدن.
شمال از مشهد خیلی سخت تر میگیره گلم.
به هرحال راحت بارتو زمین بذاری گلم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.