همه چیز گرون شده 😭

این اقلام غذایی نسبت به چند ماه گذشته به این اندازه گران تر شده اند_بانک مرکزی:

گوشت گوسفند ۴۰٪
گوشت گوساله ۴۳٪
برنج ۴۵٪
تخم مرغ ۶۵٪
مرغ ۳۰٪
کره ۴۴٪
گوجه ۸۵٪
خیار ۶۰٪
رب گوجه ۷۶٪
سیب زمینی ۴۲٪
شیر ۲۴٪
ماست ۳۵٪
چای ۳۷٪

برای همینه که وقتی مردم دم صندوق سوپرمارکت قیمت پرداختی رو میبینن شوکه میشن. واقعا فاجعه ست

5 Likes

واقعا .ولی کاری نمیشه کرد یاید بسازیم و بسوزیم :sweat:

هیچی نمی شه خرید هیچی
حتی ساده ترین احتیاجات روزمره رو

2 Likes

چرا کاری نمیشه کرد؟ مسلمانان به پا خیزید :grin:

5 Likes

من که لباسام همه دارن تنگ میشن بخاطر بارداری رفتم بخرم پارچه ایی که قبلا ۲۰ هزار تومن بود شده بود ۸۰ هزار تومن بعد از کلی گشتن دست خالی اومدم خونه از بس همه چی تو بازار گرون بود که وقتی رسیدم خونه سرددرد گرفته بودم

3 Likes

دقیقاااااااا

2 Likes

ولی کسی پا نمیشه واسه گرونی اعتراض کنه .

1 Likes

همه میترسن

2 Likes

یه بار قرار بود توی بندرعباس همه تو مرکز شهر پا بشن واسه گرونی اعتراض کنن اون روز اینقد پلیس و گشت ایستاده بود که کسی جرات نکرد بره اعتراض همه میرفتن و برمیگشتن .بنظرتون میشه با این اوضاع بلند شد و اعتراض کرد

اگه همه با هم هم صدا و متحد باشن کسی نمی تونه کاری بکنه. مسئله اینجاست که تعداد مردم متحد کمتر از پلیسه

2 Likes

:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

دقیقا

سمت مشهد هم انقد پليس زياد شده پارسال هم از مشهد شروع شد الان همون خيابون ك ازش شروع كردن هرروز ك رد بشى قطار قطار پليس با موتورهاشون منتظرن

ترس از مرگ داریم؟ مگه این زندگی زندگیه؟
ماها بی تفاوت و تنبل شدیم دیگه هیچی برامون مهم نیست اینه دستاوردهایی که برای استحکام نظامشون میخواستن بی عاری و تنبلی مردم که زورشون میاد بگن بسه دیگه کشتید مارو.

2 Likes

من همیشه به شوهرم میگم چرا کسی اعتراض نمیکنه چرا خودمون نمیریم اعتراض کنیم اون دیگه به من میگه حرص نخور تا وقتی کسی بلند نشه خودمون نمیتونیم کاری کنیم

حالا لباسو ميگى ميشه استفاده نكرد توخونه ، يه دست برا بيرون خريد ولي خوردو خوراك رو چى :confounded:
ميوه و برنج رو چى نميشه ك زن حامله به خودش گرسنگي بده يا كم بخوره يا حسرت چهارتا ميوه رو بخوره :sweat::sweat::sweat::sweat::sweat:

اخه نامردا رحم ندارن همه رو از دم ميكشن ايلو طايفشم نابود ميكنن

1 Likes

همه میدونن فساد از خوده نظامه منتها از بس تکرار شده همه سر شدن همه منتظرن یکی دیگه پا شه اعتراض کنه اگر حال داشتیم مام پشت سرش بریم.

تازه بعضی که قسط بانکی دارن و فقط برنامه ریزی کردن که چقد هر ماه خرج کنن .با این گرونی و همون حقوق قبلی همه برنامه ریزی به همه میخوره و قسطا همش عقب میوفته .

1 Likes

من از الان عذا دارم واسه چهارتيكه سيسموني بچم
هرچقدر هم از سرو ته بزنيم بازم انقد گرون شده ك مغز ادم رد ميده :cry::persevere:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.