همسرم راضی نمیشه برای ای یو ای

دوستان از مراحل ای یو ای مضراتش هزینه اش اینکه چقد باید بریم بیاییم بگین.همسرم هی نه میاره دنبال یه ضرر میگرده که بگه نریم

18 Likes

عزیز دلم همسرت درست میگه چرا میخوای iuiکنی میدونی اگه خدایی نکرده منفی بشه چه حسی بهت دست میده واینکه پولت کلا هدر رفته بهترین کار اصلاح سبک زندگی خودت و همسرته اگه بعد از چندماه نتیجه نگرفتی بعد برو دنبال iui

6 Likes

شوهرم همینو میگه میگه اگه منفی شه چیکار میکنی

1 Likes

اصلاح سبک(استرس رو از خودت دور کن ،شبها زود بخواب ،صبح ها قبل ۸ بیدار شو و قبل ۹ حتما صبحانه بخور، پیاده روی کن، توی خونه رقص تند انجام بده، کلا قند و شیرینی رو حذف کن، تخمدانت رو با روغن سیاه دونه ماساژ بده ،اگه وزنت بالاست حتما وزنت رو بیار پایین
اگه تنبلی تخمدان داری از مکمل اینفولیک،دیابتون، زینک پلاس و همسرت از ویتامین cوEاستفاده کنه تواین دوران به هیچ عنوان سراغ سیگارو قلیون نرین حتی در معرض دودش هم قرار نگیرین همسرت دوش آب داغ نگیره از تبلت و رایانه هم کمتر استفاده کنین و لباس زیر تنگ نپوشه همسرت و ماساژ یخ قبل از اقدام داشته باشین ناحیه بیضه بخدا باور کن اگه چندماه اینجوری پیش بری به امید خدا زود باردار میشی

11 Likes

توکل کن به خدا و اصلاح سبک رو شروع کن اگه اینستا داری پیج بارداری موفق فلورا تاجیک رو دنبال کن و توی هایلایت ها اصلاح سبک رو گوش کن و برای خودت نکته برداری کن

6 Likes

وزنم دارم کم میکنم روزانه یه لیوان شیر با چندتا خرما میخورم بدنم کم نیاره تو رژیم و اینکه فقط مشکل خوابم مونده.خودم و همسرم لباسا گشاد میپوشیم چون کلا لباس محلیمون مدلش راحته و گشاده قشنگ.شیرینیجات غیر خرما چیزی نخوردم

5 Likes

همه ایشون رو معرفی میکنن ولی اینستا ندارم

2 Likes

ببین گلم اگه تنبلی تخمدان داری و پرولاکتینت هم بالاس اصلا لبنیات مصرف نکن (ماست و دوغ و شیروپنیر )بجاش یا مکمل کلسیم دریافت کن یا کلسیمت رو از منابع دیگه بگیر

3 Likes

خرما هم زیاد مصرف نکن توی تنبلی تخمدان هم قند طبیعی و هم قند مصنوعی نباید مصرف بشه روند تخمک گذاری مشکل میشه

3 Likes

پرولاکتینم نرماله

1 Likes

عیبی نداره اگه تونستی نصب نکن نتونستی هم من مفصل بالا برات توضیح دادم که چیکار کنی

1 Likes

اخه ضعف میکنم امروز انقد لرزش داشتم داشتم غض میکردم مجبور شدم چندتا خرما بخورم

1 Likes

بهم قول دادیم نصب نکنیم خط قرمز همسرمه

درکل مصرف لبنیات رو به حداقل برسون ماساژ تخمدان با روغن سیاه دونه هم هرروزه انجام بده

1 Likes

خب میری برا ای وی اف

1 Likes

ماساژ رو هم انجام میدم

1 Likes

گفتم میگه اگه اون منفی شد چی:/

2 Likes

اون چندتا مشکلی نداره
اینم یادم رفت بگم بادوم روزی ۱۰ تا ۱۵ تا بشکن توی آب چندساعت بذار خیس بخوره بعد پوست بکن و بخور ژل رویال هم خیلی خوبه

1 Likes

بهش بگو ایقد نفوس بد نزن
بش بگو پس بشین سر جات و بچه میخای چیکار اگه ناخلف شد چی اگه فلان شد چی…

3 Likes

عزیزم وقتی میتونی با اصلاح سبک مادر بشی چرا به فکر IUI وIVFهستی تو اصلاح سبک رو انجام بده و منتر نتیجش باش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.