هماتوم در اواخر هفته هفتم

خانم حکیمی سلام
من دیروز متاسفانه خوردم زمین که یه سونو اورژانسی دادم
همه چیز بچه خوب بود خداروشکر صدای قلبشم شنیدم
دکتر سونو سن حاملگی رو گفت هفت هفته و چهار روز
فقط گفت یه هماتوم 7*7 میلی وجود داره
خطرناک که نیست ? دکترم گفت مشکلی وجود نداره و خودش به مرور جذب میشه
شیاف پروژوسترونمو به دوتا افزایش داد و گفت یک هفته استراحت کن بنطرتون همین کارا کافیه?
اخه من هیچ گونه لک بینی هم تا حالا نداشتم
ببخش طولانی شد ممنون میشم راهنماییم کنید⚘

سلام عزیزم .من زمین نخوردم ولی هفته ۷بخاطر شیفتهای کاریم دچار لکه بینی و در سونو هماتوم شدم دکتر هم بهم شیاف پروژسترون و استراحت داد بعد ۲هفته سونودادم که جذب شده بود.استراحت کن و شیاف استفاده کن.نگران نباش

2 Likes

مال منم ربطی به افتادنم نداره ها افتادنم باعث شد سونو بدم و متوجه اش بشم , هماتوم شما چند میلی بود? خاطرتون هست? به منم گفته استراحت و روزی دوتا شیاف هفته بعدی سونو بده

هماتوم من ۱۵در ۸بود

1 Likes

اخه من اصلا هیچ لکه بینی هم ندارم یه مامایی بهم گفت تا خون ریزی نکردی خطری نداره خودش جذب میشه

شاید چون مال من کوچیک تر تا حالا لک ندیدم
میگم بزرگتر که نمیشه?

من هم یکشب لکه بینی داشتم که از سرکار اومدم دیدم.گریان رفتم سونو و دکتر زنان و همینطور گریان برگشتم.همسرم هم سرکار بود.شیاف گذاشتم و دیگه تکرار نشد.

1 Likes

اگر استراحت کنی.دستشویی میری زور نزنی اگر یبوست داشتی نه بزرگتر نمیشه

1 Likes

مرسی که جواب دادی عزیزم
منم دیشب خودم استرس افتادتم داشتم گریه میکردم حالا که صدای قلبشو شنیدم و ارومم گرفتم اینو که گفت باز یه خورده ترسیدم

متاسفانه دستشویی فرنگی هم ندارم استفاده هم نمیکنم
حالا اگه ضرر داره برم صندلی بخرم?

منم همینطور بودم دکتر سونوگرافی میگفت صدای قلبش خوبه ولی من فقط به هماتوم فکر میکردم و اشک میریختم.

واقعا9ماهش فقط استرسه برا مادر

1 Likes

من معمولی میرفتم با اینکه فرنگی داشتیم.

1 Likes

منم اصلا از فرنگی بدم میاد متاسفانه , پس این هفته رو استراحت میکنم انشالله مال منم برطرف میشه
حتی دکتر سونو هم گفت خیلی کوچیک چیزی نیست که خطری داشته باشه

1 Likes

آره خطرناک نیست فقط استراحت کن اگر از چیزی هم بدت نمیاد هر چی دوست داری بخور و لذت ببر .استراحت کنی خودش جذب میشه

1 Likes

قربووووونت

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart:

سلام عزیرم دوست من هماتوم داشت خیلیم ادم نگرانی بود چون یه دکتری ترسونده بودش اما یه دکتری بهش گفت خود به خود جذب میشه تا اخر ماه سومشم جذب شد هیچ مشکلی هم پیدا نکرد خداروشکر.هماتوم میگن جای نگرانی نداره زیاد فقط استراحتو بیشتر میکنن که اونم بعصی میگن لازم نیست

1 Likes

مررررسی عزیزم , خداروشکر⚘⚘⚘⚘

1 Likes

انشاا… که بارداری سلامت و راحتی داشته باشی عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.