هفته 24 و حرکت جنین

سلام بچه ها خوبین خانم هایی باردار من ۲۴ هفته ام میخواهم بدونم که حرکت کرد بچه چه جوری بنظرتون مثل ویبر هسته یا فرق میکنه خانم هایی که حرکت جنین شون احساس میکنن دوهفته بارداری شون بیشتر از من لطفا جواب بدین آخه من احساس میکنم بعضی وقت ها مثل ویبر نمیدونم این چیه لطفا کمکم کنید

منم یه سوالی مشابه به این داشتم،خواستم بدونم حرکت بچه ازچندهفتگی شروع میشه

بستگی داره بعضی ۱۱ هفته بعضیا ۱۳ هفته بعضیها ۱۸ هفته به بالا من خداروشکر ۱۳ هفته مثل نبض واسه ام میزدم اونم همیشه نبود بعداز چند روزی یه بار حس اش میکردم مثل نبض بود چند هفته ای عزیز

پسر بود یا دختر .آخه طرف ما میگن دختر زودتر ازپسر تکون میخوره ؟

من یازده هفتمه

مارال جون توچی تاحالاتکون خوردنی نیت

بچه اش دخمله

ولی ربط نداره،عمه ام تاپنج ماهگی بچه اش تکون نمیخوردمیگفتن پسره ولی دختربرد

نه من که حس نکردم به جز بادی که رفت و امد میکنه تو شکمم طوریه که از رو شکم هم میبینم که چطوری حرکت میکنه :sweat_smile:

1 Likes

مال تو تکون میخوره آرزو ؟

پس دخترش تنبل بوده :sweat_smile:

نه اصلاهیچی حس نمیکنم،توشکم درآوردی؟کی میری غربالگری؟

عزیزم اون باد نیس حرکت بچس

آزاده بچه من حرکت نمیکنه چرا

آزاده جون ستیاچندهفتگی تکون خـورد؟

جفت قدامی باشه دیرتر حس میشه

1 Likes

من خیلی زود حس کردم ۱۲ هفتگی
اما دکترا میگن از ۱۸ تا ۲۲ هفته مادرا حس میکنن بچه رو

1 Likes

اره بچه من گل دختر :yum::heart_eyes:

حالا این ویبره نشانه چیه این که بچه درحال بازی کردن یا نکن داره سکسه میکنه :yum::hugs::thinking:

من هفته ۲۰متوجه شدم اونم گهگاه.هفته ۲۱رفتم سونو آنومالی گفتند که شکلات بخورم بعد نیم ساعت حسابی تکون میخورد اون موقع فهمیدم که یک سری حرکات که فکر میکردم مربوط به روده هام بوده،حرکات جنین بوده،الان هم که آخر ۲۲هستم بعد خوردن خرما حرکاتش زیاد میشه،وقتی یبوست دارم حرکاتش خیلی کمه.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.