هفته ۶ بارداری و خونریزی😭😭

سلام ۵ هفته و ۶ روزمه. الان احساس کردم ترشح ریخته شده اما وقتی چک کردم دیدم شورتم خونی شده
چیکار باید بکنم؟؟
تا الان حتی لکه بینی هم نداشتم
:sob::sob::sob:

2 Likes

سلام الان برو سونو یا دکتر

1 Likes

عزیزم بخواب تو خونه!اگر نطفه ضعیف باشه همین الان سقط بشه بهتره تا بزرگتر بشه با عوارض بیشتر اگر هم سالم باشه که با استراحت خوب میشی!

3 Likes

سلام‌فورا با دکترت تماس بگیر احتمالا بهت شیاف پروژسترون میدن و استراحت کن. عزیزدلم استرس خیلی بده

1 Likes

عزیزم اول برو سنو بشو اگه جنین رو دیدن که دکتر بهت شیاف میده اگه ندیدن و لکه بینیت باز ادامه داشت.یعنی چند روزی ی یا هفته ای یه بار.منم باردار بودم بدون اجازه دکتر و ازاد شیاف گرفتم که لکه بینیم قطع بشه.نمیدونستم بارداری خارج رحم هست.هفته ۶ بودم فهمیدم خارج رحم هست اینپ از سنو فهمیدن واسه تایید شدنش دوبار دیگه ولی سنو داخلی شدم که فهمبدن خارج رحم هست.ولی تو هفته ۸ بچه تو لوله ام پوکید هر چی دارو زدن سقط نشد.چون بچه تو لوله هام محکم شده بود سقط نشد.

3 Likes

همراه با خونریزیت دردم داری

1 Likes

منم همینجوریم…هفته ی ۸…حتما برو دکتر سونو انجام بدن…شاید جفتت پایینه استراحت کن…پرژسترونم ۴۰۰ هم از همین امشب مقعدی بزار

1 Likes

برو سونو بده …بعدش اگر اوکی بودی شیاف بزن و نشاسته شنیدم میگن با اب قاطی میکنن میخورن واسه سفت شدن جنین

منم چن وقت پیش تو 5هفته سقط کردم حتی خودم دیدمش دنیاخراب شد رو سرم:pensive:
انشاءالله بچه تو صحیح و سالم بیاد بغلت:kissing_heart::kissing_heart:
فقط استراحت کن درازبکش دسشویی فرنگی استفاده کن

چی شد چیکار کردی

ممنونم از همه تون
خدا بهتون سلامتی بده
رفتم پیش دکترم تازه اومدم خونه. همونطور که گفتین شیاف پروژسترون نوشت شبی یکی. گفت اگه خوب شد که هیچی اگه بیشتر شد برو سونوگرافی.
دو روز پیش مطبش بودم خودش سونو کرد گفت داخل رحمت هست ولی فعلا کوچیکه واسه شنیدن قلب زوده. ۲ هفته دیگه برو سونو.

1 Likes

گلم نشاسته تو شیر یا اب حل کن بخور الان فردا هم بخور تا چند روز بخور جای بچه محکم بشه

2 Likes

دکتر گفت یا واژینال یا مقعدی فرقی نداره
من واژینال گذاشتم. اشکالی که نداره؟؟؟

1 Likes

مقعدی بزار بهتره من همش مقعدی گذاشتم

دوست عزیز حتما سونوگرافی انجام بدین

1 Likes

واژینال عفونت میگیری…مقعدی بهتره

1 Likes

معقدی بزار منم فک میکنم واژینال گذاشتم دچار لکه بینی شدم:sob::sob::sob:من توی ۶ هفته هستم خیلی اعصابم خورده ولی برای من قلبش میزد همچیزشم نرمال بود توی سونو این ترشح لعنتی نمیدونم چی میخاد از جونم :sob::sob::sob:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.