هفته ۱۱ بارداری ترشح قهوه ای گرفتم

دیروز دوتا قطاب خوردم فقط کاش میمیردم ونمیخوردم غروب بود دیدم یدفعه یچیز مث ترشح ریخت دیدم قهوه ای هست و حالا دستمالم زدم دیدم هست رفتم بیمارستان میگف مانمیتونیم الان ببینیم دستگاه نداشتن اخه من تومحمودابادم مازندران بهم گفتن بروخونه شیاف هرروز خودم میذاشتم چون و کمرمم درد میکنه خیلی ازگربه دارم میمیرم لکه بینی خیلی خطزناکه؟؟؟ب دکترمم زنگ زدم رد تماس داد اومدم خونه یه شیاف دیگم گذاشتم بخدا من فقط امروز سپردم ب خدا گفتم خودت هرچی صلاح میدونی بسته استرس داشتم کفرنگفتم که امروز ترشحاتم همه زرده و کمرمم درد داره باواژنم تیرمیکشه بعدازظهرباید برم سونو حالا شنبه باید میرفنم سلامت جنین همون برگه سونو سلامت جنین و نشون بدم یااینا دیشب بیمارستان یه سونو سی بی سیع چیه ازاونا نوشتن خیلی میترسم میشه دعام کنید

1 Likes

سلام عزیزم شما ب احتمال زیاد هماتوم داری یعنی لکه بینی توی بارداری باید دکتر بری بهت شیاف یا هر داروی ک صلاح میدونه بده. ب قطاب خوردن شما نیست عزیزم فقط امروز استراحت کن نزدیکی نداشته باش ی بالش بزار زیر پنجه پات ک سطحشون از بدنت بالاتر بیاد و ب پهلو درازشو چیزای گرم نخور از همع مهمتر استرس نداشته باش ک سمه

خوردن قطاب اصلا باعث لکه بینی نمیشه
پس به خاطر این موضوع خودت سرزنش نکن
لکه بینی برای خیلی از خانم‌های باردار پیش میاد
تنها راه اطمینان انجام دادن سونوگرافی و نداشتن استرس و استراحته

1 Likes

عزیزم اصلا استرس نداشته باش منم دو هفته پیش لکه بینی قهوه ای داشتم رفتم سونو گفتن هماتوم 10میل دارم . دکتر شیاف پروژسترون 400 بهم داد خودمم یک هفته استراحت مطلق داشتم فقط واسه دستشویی کردن پا میشدم خدا رو شکر هفته بعدش ک رفتم سونو گفتن کامل جذب شده

1 Likes

ربطی به قطاب نداره اصلا.
شاید هماتوم داری شاید جفتت جلو هست.طولانی تو ماشین نشستی؟
شیاف پروژسترون بذار و استراحت کن.هیچی هم نیست.الهی به سلامتی بغل بگیریش

سارا نترس خواهر چیزی نیست خیلیا اینطورین فقط پیگیر باش تا دکتر دارو بده

سلام خاهزیا یربونتون برم امروز رفتم ان تی بچه سالم بود کیستم کداشتم اون عفونت بوده دزبس عفونتم شدید شده بود اونجوری شده بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.