هفته ی ششم بارداری

سلام خانم حکیمی من امروز وارد هفته ی 6 شدم به نظرتون قلب بچم تشکیل شده آخه لکه بینی و خونریزی داشتم اصلا نمیدونم بچه ای مونده یا نه خواستم بدونم امروز برم دکتر اگه باشه معلوم میشه؟

البته خونریزی شدید نداشتم در حد دو سه قطره لکه ی خون دیدم یه سوال دیگه ام داشتم اگه ساک بارداری از بین رفته باشه خود به خود میوفته یا اینکه من دارم شیاف مصرف میکنم نمیوفته؟

عزیزم شیاف مانع سقط میشه
اگر لکه خیلی کم داشتین ان شاءالله جنین سالمه
تا جایی ک من میدونم قلب جنین ۶ هفته به بالا تشکیل میشه و گاهی تا ۸_ ۱۰ هفتگی ممکنه مشخص نباشه

1 Likes

عذر میخوام من بجای خانم حکیمی جواب دادم :blush:

1 Likes

نه خواهش میکنم

ممنون عزیزم جواب دادین

1 Likes

ممنونم از همکاری تون عزیزم :pray::rose:

سلام عزیزم
به این چیزها فکر نکنید و آرامش داشته باشید. به پزشک مراجعه کنید اگر قلب تشکیل شده باشه که هیچ باید خداروشکر کنید اما اگر تشکیل نشده باشه نباید نگران بشید فقط باید دو هفته بعد سونوگرافی رو تکرار کنید تا ببینیم تشکیل شده یا نه
همون طور که تیام بانو جان فرمودن تا هفته 10 هم فرصت هست و جای نگرانی نداره. اگر خدایی نکرده تا اون موقع هم تشکیل نشه پزشک براتون دارو تجویز می کنه تا سقط بشه.

1 Likes

اگه قلب تشکیل شده پس این لکه بینی چرا دست از سر من برنمیداره :sob::sob:

فقط استراحت کنید عزیزم انشالا که مشکل خاصی نیست این چیزا طبیعیه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.