هفته چهارم بارداری

سلام دوستان من هفته چهار بارداریم
لکه بینی،کمردرد،سردرد،احساس گیجی دارم
کسی تجربه ای در این زمینه داره راهنمایی کنه

من کمردرد زیادی داشتم فقط استراحت میکردم درحددستشویی بلندمیشدم ولی توچون لکه بینی داری به دکترمراجعه کن یا شیاف استفاده کن وفقط استراحت کن که بهت فشارنیاد

ممنون عزیزم
فقط لکه در حد دو قطره داشتم شیاف لازمه؟

1 Likes

اینوحقیقتا نمیدونم ولی فک نکنم درحد ددوقطره باشه اگه باز ادامه داشته باشه شیاف لازمی

من در حد دو سه قطره اولین بار لک‌دیدم و سونو رفتم همه چی نرمال بود با این حال ۲۵روز شیاف بهم دادن دکتر

هم می تونه کاملا طبیعی باشه و هم شاید نیاز به بررسی داشته باشه
اگه درد مداومه و با استراحت بهتر نمی شه یا اگه لکه بینی هم همراهش داشتید باید برای بررسی یه دکتر بری

سلام خانم خجسته…من چند روز پیش در مورد آنفلوانزا و تب گپ زدم شما هم پاسخ دادین
ولی هنوز خیلی نگرانم :pensive:
خواب راحت ندارم…تورو خدا هرچی میدونید راجع به تب تو بارداری بهم بگید
من تازه وارد هفته چهارم شده بودم یعنی حتی هنوز نمیدونستم که باردارم…دو روزی هم که تب کردم با استامینفون ساده تبم رو میآوردم پایین
نمیدونم چرا دکترم انقدر منو ترسوندن
یعنی احتمال نقص جنین انقدر بالاست؟

مهتاب جان واقعا نیازی به نگرانی نیست، تبی که با استامینوفن ساده به قول شما اومده پایین پس اصلا شدید نبوده، تب در بارداری خطرناکه و نه تب عادی، تب شدید نگران کننده است
بعد اصلا الان دلیلی برای نگرانی وجود نداره، چون اگه نطقه دچار مشکل می شد اصلا بارداری تون تا الان ادامه پیدا نمی کرد و سقط می شد
اگر هم حتی مشکلی خدایی نکرده به وجود اومده باشه (که بعید می دونم) این موضوع در غربالگری هاتون مشخص می شه
پس راهی به جز صبر کردن تا غربالگری نیست
به نظر من نگرانی و استرسی که شما الان داری بیشتر از اون دو روز تب برای فرزندتون مضره
اصلا بهش فکر نکن و سعی کن آرامش داشته باشی انقدر انرژی منفی به خودت نده

1 Likes

تبم تا ۳۹ درجه هم بالا رفت ولی حدود یک ساعت بالا میموند
ممنونم عزیزم …مطالب اینترنتم خوندم خیلی بیشتر نگران شدم…خیلی از لب شکری و شکاف کام ترسیدم…این مشکل با سونوگرافی مشخص میشه؟
یه جا خوندم با امنیوسنتز مشخص میشه
والا من سعی میکنم بی خیال حرفای دکتر بشم حتی شیاف رو استفاده نکردم ولی خب دست خود آدم نیست
:pensive: :pensive: :pensive:

شیاف ارتباطی با اون ماجرا نداره شیاف برای حفظ بارداری تون لازمه
آمنیوسنتز رو همه انجام نمی دن شما اول باید غربالگری ها رو انجام بدید

1 Likes

میدونم شیاف ربطی نداره.آخه الان هیچ مشکلی ندارم که نشونه سقط باشه.واسه همین شیاف استفاده نکردم
احساس کردم دکتر واسه خالی نبودن عریضه شیاف داد
ممنونم از راهنماییتون :kissing_heart:

مهتاب جون حتما دکترتون رو عوض کنید خیلی مهمه که به حرف پزشک تون اطمینان داشته باشید

بله حتما…یه سوال دیگه دکتر قبلی گفت اول دی بیا تا قلب جنین رو ببینیم
حالا به نظرتون من همین الان برم پیش یکی دیگه یا صبر کنم همون دوهفته دیگه برم؟
امروز۵ هفته و ۱ روزم

امروز که زوده چون هنوز سونوگرافی نمی تونه قلب رو نشون بده، بهتره تا اواسط هفته 8 صبر کنی

1 Likes

اوکی خیلی خیلی ممنونم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.