هفته چندم میری واسه صدایی قلب بچه بشنوییم

بچه ها هفته چندواسه شنیدین صدای قلب بچه باید بریم

نازنین جان فکر کنم از هفته هفتم به بعد مشخص بشه

عزیز من ۷ هفته و ۳ روز بودم رفتم و مشخص شد
اصولا دکترا میگن ۳ هفته که از عقب افتادن پریودیت بگذره بری بهتره
واسه من که اینطوری گفت

سلام عزیزم ۷ هفته و ۲ روز برو سونو . قلب بچه از هفته ۶ تا ه‍فته ۸ تشکیل میشه اگه خیلی نگرانی تو هفته ۶ میتونی سونو واژینال بدی

سلام من امروز ۶ هفتم تموم میشه میتونم یکشنبه برا تشکیل قلب بچم برم سونو؟؟؟

ب نظر من بزار هفته٨برو، ک کامل صدای قلب بچه رو بشنوی، یه موقع زود میری بعد مجبور میشی دوباره بری سونو، ک سونو هم زیادیش الان اصلا خوب نیست

برا من از هفته شش قلبش میزد

چه جوری میشمارمیدم که هفته تون من سردرنمیارم گیج شدم کلا:rofl::joy::laughing::sweat_smile:

اون هفته شنبه رفتم خونه بهداشت گفت پنج هفته ای خوب فردا شنبه من میشم شش هفته اینجوری حساب میکنید بگین تا بدونم :sob::cry::sob::cry::triumph::cry::sob:

من 4 هفته ام ولی میگن از 6 هفته به بعد قلب بچه تشکیل میشه

اولین روزاخرین قاعدگی میشه اولین روز بارداری یعنی ازاون موقه تازایمان40هفته

عزيزم به نظر من تا هفته ي نهم يا دهم از اولين روز اخرين پريودت صبر كن بعد برو سونوي تشكيل قلب.چون تا اون زمان ديگه حتما همه چي معلومه و زودتر از اون كه بري فقط خودت رو ميندازي تو استرس

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.