هفته پنجمم چیکار کنم؟

سلام به مادرای گل
یه سوال داشتم ازتون لطفا کمکم کنید
من پنج ماه پیش زیر شش هفته قبل از تشکیل قلب یه سقط خودبخودی داشتم الان دوباره باردارم و دقیقا پنج هفتمه از دیشب یکم درد در ناحیه کشاله ران و شکم دارم که میگیره و ول میکنه ،خیلی میترسم بنظرتون چیکار کنم ؟ یعنی طبیعیه ؟ کی باید برم سونو؟ یا چیکار کنم که تجربه قبلی برام اتفاق نیفته
لطفا کمککککم کنیییید:persevere::persevere::persevere:

درد داشتن تو این هفته ها طبیعیه
اما چون سابقه سقط داشتی حتما برو پیش پزشک پرونده تشکیل بده‌ آزمایشای اولیه و سونو رو خودش به وقتش برات مینویسه

سلام عزیزم فک نکنم جای نگرانی باشه منم ۵هفتمه مثل شمابودم تخمدان چپم هی میگرف و ول میکرد رفتم دکتر گف بخاطر تغیرات هورمونه عادیه بهم قرص هیوسین و شیاف پروژسترون داد ک ازهرکدوم یکی استفاده کردم خوب شدم اینا واسه شل شدن عضلاته.استرس نداشته باش

1 Likes

سلام عزیزم
دوستان درست فرمودن بهتره به پزشک مراجعه کنید اما جای نگرانی نیست. انشالا به سلامت این دوران رو طی کنید.

1 Likes

من بعید میدونم دارویی بهم بدن چون میگن تا زمانی که ساک داخل رحمی دیده نشده دارو تجویز نمیشه.ساک و قلب بچه شما تشکیل شده؟

من هنوز سونو قلب نرفتم این داروهاو واسه شل شدن عضلاتم داد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.