هفته هفتم و لکه بینی

سلام دوستان من شکم اول هفته۱۸ قلب جنین نزد وسقطکردم خداروشکر شکم دومم سالم بودوالان سه سالشه که دوباره باردارشدم دیروز لکه بینی داشتم معذرت میخوام دستشویی رفتم دستمال زدم خون قرمز دیدم ولی دیگه ندیدم با دکترم تماس گرفتم گفتن شیاف استفاده کن حالا استرس دارم ۵روزدیگه باید برم سونو تشکیل قلب میترسم قلب تشکیل نشده باشه خیلی خیلی استرس دارم آیا وقتی قلب تشکیل نشده باشه احساس درد داریم ؟کمکم کنید

الان توهفته ۸ هستم جمعه باید برم سونو

نگران نباشید شما فقط باید استراحت کنید و شیاف استفاده کنید تا روز سونو

استرس برای جنین خیلی مضره آرامش خودتون رو حفظ کنید… ان شاءالله قلبش تشکیل شده باشه

1 Likes

میگم من اصلا علائم بارداری ندارم فقط بعضی مواقع جالت تهوع دارم آیا خارج رحمی یا قلب تشکیل نشده باشه علائمی داره؟

سلام.انشالله خیره و چیزی نیست به خودتون استرس ندید استراحت کنید کار سنگین نکنید تا موقع سونو

فکر نمیکنم بجز لکه بینی علائم خاصی داشته باشه
نگران نباشید
به اتفاقات منفی فکر نکنید

چقد قلب تشکیل نشدن زیاد شده! قبلا اینطوری نبود.

ایشالا ک تشکیل شده و سالم و سلامت بدنیا میاد😍

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
این لکه بینی ها برای بیشتر مادران اتفاق می افته نگران نباشید و طبق فرموده دوستان استراحت کنید و استرس نداشته باشید
تشکیل نشدن قلب علائمی نداره فقط با سونوگرافی مشخص میشه، خارج از رحمی باشه درد و لکه بینی یا خونریزی ممکنه داشته باشید
شما آرامش داشته باشید و مراقب تغذیه تون باشید و استراحت کنید، توکل بر خدا
یادتون باشه تا هفته 10 فرصت هست برای تشکیل قلب، اگر دیده نشد نگران نشید

3 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.