هفته هشتم و دل درد

سلام روز بخیر
من هفته هشت بارداری هستم
از دیروز به شدت دلدرد دارم و کمر درد و پا درد و الان دقیق انگار تخمدان راستم درد دارم دقیقا مثل زمانی که قراره پریود بشم هفته پیش سونو دادم جنینم قلب داشت و همه چی خوب و نرمال بود در ضمن لکه بینی هم اصلا ندارم

سلام عزیزم
این درد ها تا حدی طبیعیه وقتی سونوگرافی انجام دادید و همه چی خوب بوده دیگه جای نگرانی نیست
بیشتر استراحت کنید و اگر دردتون بیشتر شد یا خدایی نکرده دچار لکه بینی شدین حتما به پزشک مراجعه کنید

1 Likes

یعنی شما میفرمایید چون لک ندارم نگران نباشم آیا پیاده روی زیاد برام ضرر داره یا نشستن طولانی؟

بله چون لکه بینی ندارید مشکلی نیست
پیاده روی تا حدی که خسته نشید اشکالی نداره
بهتره تا زمانی که مشخص نشده باردار هستید یا نه، فرض کنید باردارید. پس بهتره به مدت طولانی نشینید یا نایستید. هر نیم ساعت یا یک ساعت حالت تون رو عوض کنید

یعنی هنوز باردار حساب نمیام؟؟؟؟

واااای من معذرت می خوام اشتباه جواب دادم :scream::scream::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

انقدر سوال جواب میدم دیگه قاطی کردم
با یه نفر دیگه که آی یو آی کرده بود اشتباه گرفتم شمارو

1 Likes

نيلوفر جون خسته نباشي عشقم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

ممنون و خسته نباشید

1 Likes

پیاده روی خوبه که داشته باشید اما طوری نباشه که خسته بشید و به نفس نفس بیفتید. به مدت طولانی ننشینید و نایستید هر چند دقیقه تغییر وضعیت بدید تا خونرسانی به جنین مختل نشه

ممنونم عزیزم سلامت باشید :heart_eyes::pray::rose:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم
مرسییی :rose::pray:

این موضوع به صورت خود کار بعد از 30 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.