هزینه های بارداری با بیمه تکمیلی

سلام دوستان… چون اکثرا باردار هستید ویا در اقدام میخواستم بپرسم که هزینه های آزمایش چکاپ سونو و غربالگری و…بیمه تکمیلی شامل میشه؟ممنون میشم جواب بدین

1 Likes

بستگی داره چه بیمه تکمیلی باشی ازشون بپرسی سقف تعهدت شون چقدره؟ وچه چیزهایی رو تقبل میکنند مال ما نازايي رو هم تا5تومن تقبل میکنند حتی

2 Likes

بیمه ما پارسیانه …تو نت سرچ کردم یه چیزایی نوشت اتفاقا اونم نازایی و خیلی چیزای دیگه رو نوشته ولی قسمت ازمایشات من چیزی دستگیرم نشد بفهمم😐

1 Likes

از خودشون بپرس گلم به نمایندگیش زنگ بزن،

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

ما بیمه تکمیلی هستیم هزینه هارو بیمه میده .البته خودت پرداخت میکنی و یه نامه میگیری و میبری بیمه و بیمه پرداخت میکنه البته به جز داروهای خارجی که پول ایرانیشو فقط پرداخت میکنه

2 Likes

بیمه پارسیان هم همینطوره ولی فکر کنم برای زایمان و جراحی های دیگه معرفی نامه میدن …الان شما که بسلامتی بارداری هزینه های غربالگری و سونو رو باز بیمه میده بهتون؟

من بيمه تكلميلي هستم دفترچم تامين اجتمايي هستش و همرو ب عهده گرفته باردار هستم

1 Likes

چع خوب بیمتون چیه؟

چه خوب …واقعیتش اینه که الان خیلیا بخاطر مخارج بارداری و زایمان تمایل ندارن بچه دار شن…مثل شوهر من…ولی من خودم بچه میخوام انقد ب شوهرم گفتم که یه کوچولو نرم شده ولی خودم میخوام بدونم چقدر از هزینه ها با بیمه تکمیلی بر میگرده…بیمه ما پارسیانه …سوال کردم ازشون گفتن ک برای آزمایشاتی ک مربوط به تقص جنین باشه پرداخت نمیشه ولی سونو میشه،الان شما هزینه های غربالگری رو هم پرداخت میکنید بعد برگه مهر شده میبرید واسه بیمه؟قبول کردن؟ببخشید طولانی شد من تا حالا از تکمیلی استفاده نکردم نمیدونم

هنوز نبردم بيمه ولي گفتن ك پرداخت ميكنن

1 Likes

مرسی عزیزم …انشالا که بارداری خوبی داشته باشی…واسه منم دعا کن

مرسي عزيزم چشم من واسه همه اونايي ك دلشون ني ني ميخواد دعا ميكنم

1 Likes

ممنون عزیرم

با شهرداری قرار داد داره یادم نیست

1 Likes

من بردم بیمه همه پول رو بعد یک هفته به حسابمون ریخت .واسه آزمایش خون هم از بیمه نامه میگیرم که پرداخت نکنم

1 Likes

تا جایی ک میدونم پارسیان پرداخت میکنه
هزینه های سونو و آزمایش رو
ولی دقیق نمیدونم چقدر…
واس زایمان هم سقف قیمت داره

1 Likes

مرسی عزیز دلم :blush:تکمیلی خودش یه کمک بزرگه واقعا .

2 Likes

آره بابا با این هزینه های درمان کمر شکن

1 Likes

هزینه های بالا …حقوق های کم…واقعا زندگی سخت شده…ایشالا خدا بدون دردسر و دوا درمون به همه یه نی نی بده که دیگه مجبور به درمان ناباروری ک خودش یه کوه پول میخواد نشن مردم

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.