هزینه لیزر

عزیزم واسه لیزر بیکینی از پماد بی حسی استفاده میکنی اصلا درد رو متوجه نمیشی

من اولش نظرم بود لیزر کنم ولی دیگه نظرم تغییر دادم موم استفاده میکنم خودم برمیدارم حتی بیکینی و جالبیش اینجا هست که موهام کمتر شده بخصوص بیکینی واقعا خیلی خوب شده جوری که بعضی قسمتاش تا دو تا سه ماه هم در نمیاد
من بنده خدایی رو میشناسم که رفته صورتش لیزر کرده پوستش مثل سوخته شده و قرمز جاش کلا مشخص و معلوم نیست کی بره

اره بابا لکه و جوش اینا میوفته برا بعضی ها… ارزش نداره به نظرم لیزر. یه موی زائده دیگه، آدم میزنه چند وقت یکبار به خاطر بهداشت.

بنده خدا از چه لیزری استفاده کرده؟ حتما باید کیلینیک معتبر رفت
دکتر به من گفت که اپیلاسیون بیکینی تو بلند مدت باعث میشه عضله های دهنه رحم به درد زیاد عادت کنه و موقع بارداری نتونن جنین و نگه دارن و موجب سقط جنین بشه

نمی‌دونم کجا رفته بود ولی خوب فکر کنم جای نامعتبر رفته باشه چون رو پوستش حساس هست . آخه دختر خاله ام از دکتر زنان پرسیده بود واسه موم گفته بود مشکلی نیست
وای هر روشی یه مشکلی داره هان🙇
منم که از ژیلت نمیتونم استفاده کنم حساس هستم زود به زود میفتم رو عفونت و خارش😔

حتما باید بری کلینیک یا بیمارستان
الان تو آرایشگاه ها هم از لیزر استفاده میکنن که کاملا آدم های ناشی هستن و بدون اینکه شناختی از پوست داشته باشن با درجات بالا از لیزر استفاده میکنن که باعث همچین اتفاقایی میشه
عزیرم پودر موبر بهترین گزینس. حتی عفونتو از بین میبره. اما متاسفانه من به موبر ها حساییت دارم

پودر مو بر باعث ضخامت مو نمیشه آخه شنیدم میگن باعث ضخامت و محکم شدن ریشه مو میشه؟
بنده خدا آقام میگه موبر بزن یه بار زدم ولی از وقتی اینو شنیدم دیگه ترسیدم

اتقاقا ژیلت باعث ضخامت مو میشه
پودر موبر اگه باعث ضخامت میشد الان مادر بزرگ ها ازش استفاده نمیکردن. حتی اگه از روش های دیگه هم استفاده میکنی ماهی یه با از پودر موبر استفاده کن برای از بین بردن عفونت
طب سنتی و اسلامی که فقط پودر موبر رو تائید میکنه

ممنون عزیز حتما این کار میکنم😘

من مطب دكتر ميرفتم ولي واسم پروسه دردناكي بود احساس كردم اپيلاسيون دردش كمتره

مگه یه ساعت قبلش از پماد زایلا پی استفاده نمیکردی؟ دستگاه لیزرت چی بود؟

چرا استفاده ميكردم.
ولي دوست نداشتم . 1 ترسي داشتم . اسم دستگاه يادم نسيت. نميدونم ipl بود، دايود بود، چي بود.

ipl اصلا لیزر نیس مشابه لیزره. و درصد جواب گوییش خیلی پایینه

ميگم يادم نيست چي بود. حتما دايود بوده. كلا بخاطر دردي كه داشت ادامه ندادم

من خودم صورت و زیر بغلمو انجام دادم. موهای صورتم خیلی زیاد بود جلسه های آخر چون انرژی دستگاهو زیاد میکرد گفت باید صورتمو بی حس کنم. بعد از بی حسی اصلا دردی حس نمیکردم. احتمالا کاملا بی حس نمیشدی
برای سر شدن بیکینی باید یک ساعت قبل از انجام لیزر نصف پماد زایلا پی رو بهش بزنی و روش یه نایلون بذاری تا کاملا بی حس بشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.