هزینه عکس رنگی چقدره؟

واقعا دردش، کمه؟ منم فردا میخوام برم خیلی استرس دارم… هزینشم گفتن ۴۵۰میشه… البته گفتن مال ما بدون درده

1 Likes

عزیزم دردش به آستانه تحمل یا باز و بسته بودن لولهدها ربط داره یه خانمی قبل من با خنده رفت داخل بادخنده اومد بیرون
ولی من فقط جیغ و داد کردم و مردم و زنده شدم تا یه هفته هم از درد نمیتونستم کمرمو صاف کنم خونریزی داشتم
حالا لوله هامم باز بود خداروشکر که مال تو بدون درده

1 Likes

رفتم اومدم عزیزم خیلی درد داشت خیلی منم خونریزی کردم یعنی مردمو زنده شدم جفت لوله هام بسته بود گفت چسبندگی شدید داری چندین بار تزریق کرد ک لوله هام باز شد مخصوصاراست خیلی دیر بازشد

2 Likes

من صب که میخواستم از خونه برم بیرون،یک ایبوپروفن خوردم.تو‌مطبم شیاف دیکلوفناک گذاشتم
برای من که قابل تحمل بود،در حد پری.زود و گذرا
البته اینم بگم که لوله هام باز بود.شاید مال کسی که بست باشه،دردش متفاوت باشه!

2 Likes

من خیلی درد کشیدم خیلی ام خونریزی داشتم کلا تخت کثیف شد… جفت لوله هامم بسته بود

2 Likes

خب خدا رو شکر که انجام دادی و لوله هات باز شدن
تو نی نی سایت میخوندم که خیلیااااا بعد از عکس رنگی باردار شدن.
ایشالله منو تو هم همینجوری باشیم

1 Likes

ان شاالله عزیزم خداکنه چون من شوهرم سالم بود خودمم فولی خوب زیادداشتم امانمیشدم فک کنم مشکلم همین بوده

1 Likes

پس ان شاالله ماه بعدش باردار میشی عزیزم اگه لوله هات باز شدن من لوله هام باز بودن و درد داشتم

1 Likes

عزیزم مال منم باز بود ولی خونریزی شدید و درد خیلی زیادی داشتم یه هفته بعد عکس هم خونریزی هم شکم درد داشتم :sob::sob::sob:

من که همونجا در‌حد دو سه قطره خون اومد.خانومه گفت خونریزیت طبیعیه.ولی هنوز لکه بینی دارم
چند روز بعدش میشه رابطه داشت؟

1 Likes

واس من تو برگه نوشته بودن یه هفته بعد عکس میتونی رابطه داشته باشی ولی میگن اگه اوندماهو اقدام نباشی بهتره چون اگه باردار شدی اشعه واسه جنین خطرناکه دوما یه موادی زدن رحم لیز شده احتمال سقط هم بیشتره وای من رو تختی کلا پر خون بود تا یه هفته هم خونریزی داشتم و درد شدید :pensive::pensive::pensive:

عزیز من تازه انداختم اصلا بیمه قبول نمیکنه مگه تکمیلی ۴۵۰ شد تهرانم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.