هزینه سزارین در بیمارستان دولتی و خصوصی تبریز

:joy::joy: آخی الهی
اینبار خودت توعکسا دنبال دودول باش :joy:

1 Likes

میگم‌ دکترش خیلی خوب بود دیگ از وقتی سقط کردم پیشش میفرتم تا ۴ ماهگی چون تکمیلی نداشتم اونم فقط بین المللی بود نتونستم برم

1 Likes

اینبار انشاءلله خودشو قشنگ‌نشون بده:joy:

1 Likes

عزیزم شهریار ۴ تختس .شمس ۳تختس.بهبود تازه اون سر حیاطش بخش زایمان زدن خیلی تعریف میکنن میگن خیلی خوبه.بین المللی فک کنم تک تختس.
دکتر ساناز سلمان زاده که دوستمون گفت خیلی خوبه ۶ یا ۶ونیم میگیره توی شمس و شهریار هست کل هزینش همینه خودش جدا پول نمیگیره

1 Likes

مرسی عشقم :kissing_heart:پس چیه همه میگن شمس vipبودم؟؟؟ ینی چی :expressionless::expressionless:
بین المللی بخام برم تک تخته با دکتر میدونی چقدمیشه؟؟

1 Likes

@Malake_zahra
@karasevda
@samira_e
@u709745

بچه ها میخام سرویس کالسکه و لباس رو از تبریز بخرم ،کجا قیمتاش مناسبه؟؟؟؟یجا بهم گفتن ولی دقیق نمیدونم ،تربیت(اونجاییکه لباس میفروشن نه ها ،اونجاییکه ازشهناز میره رو گفتن ،بالا تربیت(تربیت کوچیک(

گفتن اونجا چن تاپاساژ هست قیمتاش مناسبه

1 Likes

اگه تربیت کوچیک گفتن یه پاساژ طبقه دوم هست اسمش پیام .قیمتاش خوبه ولی من اونجا بیشتر لباس دیدم برو سربزن .
سمت میدان نماز هم چند تا سیسمونی فروشی هست قیمتاش خوبه سیسمونی شاپرک اسمشه.نزدیکای ورودی پاساژ کیان یه زیر زمین هست.
نصف راه هم شعبه نی نی لند هست جنساش عالی ولی گرون خواستی پیج هر دو رو برات بفرستم

1 Likes

سلام گلم
من اسفند تو بین المللی زایمان کردم اتاق وی ای پی ۸ ملیون شد جمعا
تکمیلی هم ۲ تومنشو برگردوند.

بنظرمن اگه وضع مالیتون خوبه بهترین بیمارستان تبریز همون بین المللیه رسیدگیشون در حد عالی بود. انگار هتل ۵ ستاره رفتی. حتما برو اونجا :wink:

2 Likes

یه مغازه هس من از اونجا خریدم سیسمونیو خیلی خوب میده تو چهار راه لاله هستش سیسمونی نی نی مون پیج هم داره ایسنتا قیمتاش فوق العاده خوبه من خیلی پرسیدم اگرم میخوای از بازار بخری با قیمت مناسب سمت راسته کوچه یه پاساژ هس اونجا هم فقط سیسمونی هس مثلا من روروئک پرسیدم ۴۳۰ تومن روبه روبه روی اون ک کل خیابون سیسمونی میفروشن پیش کیان همونو ۵۸۰ گفتن ولی اون سیسمونی نی نی مون از همه جا ارزون تره

1 Likes

یجامیخام قیمتاش مناسب باشه ،بیشتر براسرویس کالسکه میخام
ادرس دقیق رو برام‌میگی لطفا :kissing_heart:مرسی عزیزم

تکمیلی هزینش تا چقدشاملتون‌میشد؟؟؟
براما۱۰تومن شامل میشه ،نمیخام بیشتراز ۱۰توخن بشه،مهم دکترهستش

1 Likes

اره پیج نینی مون رو اینستا دارم خیلی مناسبه،اخه اونجا فقط لباس هستش :thinking: سرویس کالسکه دارن؟؟؟؟

اینجاییکه میگی قیمتش خوبه کجاست؟؟؟؟؟ دقیق ادرس میدی لطفا

1 Likes

شمس vip هم داره اتاق معمولی هم داره معمولیش ۳ تختس vip تک تخته
نه والا هزینه بین المللی رو نمیدونم عزیزم

1 Likes

از طرف پاساژ ۲۹ بهمن میری به سمت راسته کوچه اون جا یدونه پاساژ هست کلا سیسمونی میفروشه قیمتاش خیلی مناسب تره از سیسمونیای بقیه بازار من کل سیسمونیمو از اونجا گرفتم

3 Likes

ادرس خیابون بده عشقم ، ازشهرستان میام :grinning:

Vip شمس هم نمیدونی چقده؟؟

3 Likes

ما تکمیلیمون تا ۲ تومن میداد.
چون بیمارستان خصوصیه همشو نمیدن.
دکتر من واسه خودش هزینه نخواست گفت هر چی بیمارستان بخواد همونه. که جمعا ۸ تومن شد :hugs:

2 Likes

واسه سیسموحی هم قیمت مناسب بازار، پاساژ شهدا برو.
تو گوگل مپ بزنی میاره برات

2 Likes

از میدان شهدا میری به طرف میدان نماز فک کنم بلوار شهداس اسم خیابونش از هرکس بپرسی پاساژ ۲۹ بهمن نشونت میدن عزیزم
نه عزیزم نمیدونم

1 Likes

نی نی مون همه چی داره از وان حموم تا روروئک و کالسکه از همه جا هم مناسبه قیمتاش من خیلی پرسیدم ادرس کدونو دقیق بدم؟

1 Likes

براما تا۱۰تومن میده ،امیدوارم حداقل ۸تومنشو بده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.