هزینه آزمایشات قبل بارداری

سلام دوستان،کسی میدونه هزینه آزمایشات قبل بارداری چقدره؟

بسته به تعداد ازمايشى كه دكتر داده فرق داره

1 Likes

مثلا من يه ازمايش كلى انجام دادم شد سصيد با دفترچه
ولى اكه تعداد ازمايشا كم باشه هزينش كمتر ميشه

1 Likes

آها مثلا نرمالش حدودی چقدر میشه؟

با دفترچه تامین اجتماعی:

ممنونم گلم

1 Likes

به نظرم تا صدو خورده اى حساب كن البته به جاش هم فرق داره مثلا تو ازمايشگاه هاى خصوصئ گرونتر ولى تو خيريه ها ارزونتر
قبل از ازمايش انجام دادن ميتونى برى ازمايشگاه بگى برات حساب كنن من هردفعه همين كارو ميكنم

1 Likes

متشکرم عزیزم

1 Likes

سلام دوست عزیزاگه بیمارستان تامین اجتماعی بری آزمایشگاش رایگان انجام میده.من شهرهاای بزرگ مث تهران رو نمیدونم اماتوشهرخودمون من همه ازمایشارو تو مرکز بهداشت انجام دادم کلا20تومن بیشترنشد

1 Likes

من اون روز دفترچم برگش تموم شده بود نمیدونستم ازاد رفتم همه چی نوشت بود بدون دفترچه ۴۳۰ ت شد.
از ابله تا فشار ویروس و قند تیروئید کلی بود خیلی بود طوری که اشنامون تو پذیرش دید گفت ماشالا هر چی بوده نوشته

1 Likes

دفترچه من تامین اجتماعی نیستش …یعنی واقعا مرکز بهداشت انجام میده خوب که اینطوری

اوووووه خیلی میشه اینطوری

با دفترچه ۳۵۰گمونم بشه
دفترچه سلامت و قبول نمیکنن ولی بجز سلامت هر چی باشه قبول نیکنن
حالا دولتی ها رو هم بپرس

1 Likes

باشه گلم ممنون

عزیزم مثلا آزمایش پاپ اسمیرتو برو بهداشت شهر یا محلتون واست انجام بدن،فک کنم با 10تا 15تومن انجام میدن،ولی من خودم چون اون موقع خبر نداشتم پاپ رو رفتم مطب نمونه برداشت بعد بردم آزمایشگاه خصوصی حدود صدو خورده ای شد با دفترچه تامین اجتماعی،وگرنه میرفتم همون بهداشت

1 Likes

بپرسین حتما…حالامن که راستش بارداریم ناخواسته بود ازمایش قبل بارداری نداشتم اماهمون هفته های اول فرستادبراازمایشای که برای بارداری لازمه4تاازمایش بود همشوتو مرکزبهداشت انجام دادم.انشاالله که بسلامتی وخوشی باشه

1 Likes

ممنون عزیییزم

1 Likes

عزيزم كدوم شهري
برو تو بيمارستان هاي علوم پزشكي هزينه هاش به طرز قابل توجهي كمتر از همه جاست حتي خيريه ها.
تو گوگل سرچ كن بيمارستان هاي علوم پزشكي …
"جاي خالي را با اسم شهرتون پر كن "

من واسه رشتم گلم

اخه همشری جونمی پس

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.