هزینه آزاد آزمایش غربالگری

سلام خوبید بچها میخاستم بپرسم حتما متخصص زنان باید ازمایش غربالگری و … رو بنویسه ک شامل بیمه بشه و هزینه ازمایش ازاد حساب نشه یا دکتر عمومی هم بنویسه ایرادی نداره و ازاد حساب نمیشه .اخه پزشک عمومی واسه من ازمایش بتا نوسته بود رفتم آزمایشگاه گفتن هزینش آزاد حساب میشه

1 Likes

سلام والا ما هرچی غربرگری دادیم همش ازاد بود رو دفترچه هم حساب نکردن برامون خود متخصص زنان هم برام مینوشته ولی کلا ازاد حساب شد برام بیمه الکی فدات من بیمه تامین احتماعی هم داشتم باز هم هیچ

خب عزیزم باید جایی برید که با بیمه تون قرارداد دارن

گل دخترت چطوره ؟

1 Likes

خداروشکر خوبه عزیزم ولی دل پیچ شکم درد داره عجیبی داره که اون ول نمیکنه ن شب خواب داره ن روز طفلی

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ای جونم از طرف من ببوسش
دکتر بردیش ؟

1 Likes

چشم عزیزم حتما فدات اره دوباره هم بردم متخصص اطفال هیچ تاثیری نداشته براش دارو هم استفاده میکنم بهش میدم ولی هیچ دیگه بهم گفتن عرق نعنا نبات داغ بهش بده دادم گفتن به عرق زیره وعرق رازیانه بهش بدم دادم ولی طفلی بهتر نشد که هیچ بدتر شد طفلی

1 Likes

وای هنوز کوچیکه زباد اینارو نده
اینروزا همه بچه ها دل درد یا رفلاکس دارن

1 Likes

چه کنم خیلی اذیت میشه طفلی درد میکشه وقتی میبینی دلت اتیش میگیره زجر میکشه از درد شکم به خودش میپیچه دوست داری هرکاری کنی فقط این خوبه بشه اینجوری زجر نکشه خدایش خیلی سخته

1 Likes

آره عزیزم میدونم خیلی سخته خواهر زاده من تا ۴ ماهش اینجوری بود

1 Likes

شنیدم گریمچر هم خوبه نمیدونم اون دکتر برام نوشته که بهش بدم نمیدونم چرا

1 Likes

واسه نفخ و دلدرد خوبه

1 Likes

ما برا خواهر زادم دایمیتکون دادیم خوب شد

1 Likes

الهی عزیزم خدا حفظش کن براتون فدات خودت چی گلم بچه نداری فدات

1 Likes

این چیه فدات قطره ست

1 Likes

از کجا میشه تهیه اش کرد

1 Likes

مرسی عزیرم :kissing_heart: من یه دخمل دارم ماه دیگه بدنیا میاد

آره عزیزم قطره هستش برا کولیک بچه خوبه

1 Likes

تو داروخونه ها هستش به دکتر بگی مینویسه فکر کنم

1 Likes

ای جونم عزیزم ماسالله فدات ان شاءالله بسلامتی این یک ماه بگذر فدات گل دخترت بغل کنی بسلامتی خیرخوشی عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.