هرکی بیداره شبکه چهار ببینید

بزنید شبکه چهار برنامه زندگی پس از زنگی با شوهراتون ببینید موضوع این مهمونشون درباره خانواده هس

15 Likes

اره شوهر من امشب دیده بودش حیرون شده بود با اینکه من سیدم خیلی احتراممو نگه میداره بازم هول کرده بود میگفت ازمن راضی باش

7 Likes

آره، منم امروز آخراشو دیدم الان دارم تکرارشو نگا میکنم

2 Likes

اسم برنامش چیه بگید دانلود کنم
درمورد چیه
تکرارشو کی میزاره

3 Likes

این وقت شب ببینن میترسن:grin:
من عصر دیدم خیلی توفکرشم همش حرفاش میاد توذهنم…
حیف ک شوهرم خونه نبود ندید

4 Likes

چی میگفت مگه

2 Likes

نشون شوهراتون بدین :joy::joy:

3 Likes

اسمش چیه دانلود کنم

3 Likes

تلوبیون نصب کن تو اون همه قسمتاش هست. اسم برنامه زندگی پس از زندگی شبکه ۴ ساعت ۶ ونیم عصر میذارن. تکرار ساعت یک نصف شب ویک و نیم ظهر

2 Likes

واقعا بهترین برنامه هست همه ی قسمتاش من بیننده پروپا قرصشم عالیه به هرکی که می شناسید بگید نگاه کنند

6 Likes

زندگی پس از زندگی

2 Likes

چیز بدی نگف ولی وقتی روحش میره اون دنیا یه موجود خیلیییی خیلیییی ترسناک میبینه ک میگه موهای خودش رو میبینه اون لحظه ک درجا سفید میشه از ترس و وحشت
و اون موجود ترسناک اعمالش بوده
بهش میاد میگه چرا انقد با زنت بداخلاق بودی؟
و این کلی میترسه و کلی التماس میکنه ک اجازه بدن برگرده
و بهش میگن میتونی برگردی و وقتی برمیگرده اخلاقش کلا عوض میشه و کلی از زنش حلالیت میطلبه

قسمت ترسناکش همون توصیف موجودی ک همون اعمالش بود رو میگفت

8 Likes

بیچاره ۵ ساله از ترسش به آسمون نگاه نکرده :frowning:

6 Likes

چ‌ جالب

3 Likes

:cry::cry::cry::cry::cry:آره دیدی
آخرشم دست زنشو بوسید

5 Likes

اره :face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

2 Likes

برنامه دیروزم خوب بود

4 Likes

واقعا رو من و زندگی من خییلی تاثیر گذاشته

واقعا احساس خوبی دارم وقتی این برنامه رو می بینم

5 Likes

خیلی جالب بود
گف اون موجود انقد واسم وحشتناک بود ک هرچیزی ک تو این دنیا از نظر بقیه ترسناکه میبینم اصلا نمیترسم
هیچ فیلم وحشتناکی یا هیچ حیوونی واسم ترسناک نیستن چون اون موجود از همه اینا خیلی بدتر بود

6 Likes

منم دقیقا به این نتیجه رسیدم که چقدر واقعا خدا مهربونه اعمال خودمونو که اون دنیا برامون عذاب میسازه نه خدا

6 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.