هرشب خواب بد میبینم کلافم

چیکار کنم روز که از خواب پا میشم بغض ته گلومه رو دلم غصس خوابای زیاد و ترسناکی میبینم خیلی دلم گرفتس
:disappointed_relieved:مشکل خاصی هم ندارممم اخه گرا من که همیشع شاد بودمو میخندیدم در همه حال

4 Likes

فیلم ترسناک نمیبینی ؟

2 Likes

نه عزیزم خود به خود ایجوری شدم

1 Likes

نمیدونم عزیزم من خودم وقتی فیلم ترسناک میبینم تا چند روز تو ذهنمه همش و خوابشو میبینم گفتم شاید واسه توهم اینجوریه

2 Likes

ولی درگیری فکری و ذهنی زیاد دارم

1 Likes

احتمالا بخاطر همینه عزیزم

2 Likes

خواب بد بیشتر به خاطر افکار منفی و بهم ریخته و و فکر ناراحت هست
منم ۱۰ روزه سقط کردم
چون فکرم خیلی درگیر و ناراحت این موضوع هست
مدام خواب های بد و آشفته میبینم
در صورتی که قبلش اینجوری نبودم

2 Likes

منم وقتی حال روحیم کمی بهم میریزه و فکرم درگیر میشه کابوس میبینم انقدرم وحشتناکن :confounded:

سعی کن فکرتو اروم کنی اگرم مسئله ای پیش اومده سعید کن دیگه بهش فکرنکنی:hugs:

3 Likes

بالشتت رو عوض کن طبی بخر
شبا غذای چرب و چیلی نخور

3 Likes

اره عزیزم همینطوره خیلی درگیری فکری دارم وسواس فکری گرفتم همش فکرای چرت میکنم نمیدونم چرااااع از خواب بیدار میشم همش بع خوابای مزخرفم فکرمیکنم

1 Likes

مسئله که هس یکی دوتاهم نیست متاسفانه من ادم حساسیم سریع بهم میریزم خداع خودش کمکم کنه

1 Likes

باشه مرسی

2 Likes

وقتی ذهن درگیر باه طبیعیه منم یه مدت اینجوری بودم به دلت بد راه نده عزیزم

2 Likes

از قول آیت الله بهجت :

بسمه‌تعالی، سوره‌های که با «قل» شروع می‌شود در وقت خواب بخواند و علاوه بر آن دعایی که در جنات‌الخلود نقل کرده‌اند، که اولش این است: «سبحان الله ذی الشأن دائم السلطان…» را بخواند

توضیح بیشتر:

سُبْحانَ الله‌ِ ذِی الشأنِ، دائِمِ السلْطانِ، عَظیمِ الْبُرهانِ، کل یوْمٍ هُوَ فی شَأْنٍ، یا مُشْبِعَ البُطُونِ الْجائِعَةِ، وَ یا کاسِی الْجُنُوبِ الْعارِیةِ، یا مُسَکنَ الْعُرُوقِ الضارِبَةِ، وَ یا مُنَومَ الْعُیونِ الساهِرَةِ، سَکنْ عُرُوقِی الضارِبَةِ وَ أَذنْ [ائْذَنْ] لِعَینی نَوْما عاجِلاً. پاک و منزه است خداوند صاحب شأن و عظمت که سلطنتش دائمی، و دارای دلیل روشن و بزرگ است، هم او که هر لحظه در کاری است. ای سیرکننده‌ی شکم‌های گرسنه، و ای پوشاننده‌ی بدن‌های عریان، ای آرام‌کننده‌ی رگ‌های تپنده، و ای به خواب برنده‌ی چشم‌های بیدار، رگ‌های تپنده مرا آرام کن، و سریعاً خواب را همدم چشمم نما.

3 Likes

بسیار عالی :rose:

3 Likes

صدقه بده عزیزم موقه خابیدن ذهنتو ازاد کن.بدنتو شل کن و ریلکس بخاب

1 Likes

مرسی گلم:tulip::tulip::tulip::tulip::heart:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.