هدفتون از بچه دار شدن چیه؟؟؟

لطفا بگین هدفتون از بچه دار شدن چیه!؟!؟ می خواین تنهاییتون پر شه؟!؟ می خواین زندگی مشترکتون تضمین شه؟!؟ همینجوری واسه خال نبودن عریضه ؟!؟ …

برای بقا شاید ، شاید هم یه کنجکاوی
اما مهمترش به نظرم داشتن یه فرشته س :innocent:
من دوست دارم از اینکه بتونم یه موجود به وجود بیارم خیلی هیجان انگیزه

3 Likes

بچه خیلی دوس دارم.خداروشکر تو زندگیم مشکلی ندارم ولی میخوام یه تحول و تنوعی تو زندگیم ایجاد بشه و از این یکنواختی و روزمرگی دربیایم.

1 Likes

چشیدن حس شیرین مادر بودن و داشتن بهترین نعمت الهی تو زندگیم و دراومدن مامان باباش از تنهایی :blush::blush: من فدای بچه ام :blush::blush:

4 Likes

واسه رفع تکلیف
اما الان همه وجودمه، عشقمه

1 Likes

خیلی باحال بود :joy::joy::joy::heart:️ خدا حفظش کنه :kissing_heart:

1 Likes

هدف من اینه که اول من و شوهرم بچه خیلی دوست داریم و عاشق اینیم که بچه مونو ببینیم و دوم اینکه دوست دارم طعم مادر بودنو بچسم و سوم اینکه بنظر من با بچه یک خانواده کامل میشیم .اصلا بچه یه موجود شیرین و دوست داشتنیه کیه که دلش نخواد یه بچه داشته باشه :blush:

2 Likes

به خدا جدی گفتم
همسرم که اصلا بچه نمیخواست
منم انقد مردم گفتن کی بچه میاری کلافه شدم همسرمو راضی کردم
بعدشم ترس از بچه دار نشدن بود میترسیدم هیچ وقت حس مادر شدنو تجربه نکنم
پس واسه رفع تکلیف بچه دار شدم
اما بعدش تجربه حس مادری باعث شد از تفکرات قبلیم برگردم

1 Likes

عزیززررررم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

خدا فندقهای همتون رو حفظ کنه ایشالا :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

خودت چرا میخوای بچه دار شی؟

1 Likes

من کلا خیلی بچه دوستم
همیشه همه فکر می کردن (انتظار داشتن) من زود ازدواج کنم و زود بچه دار بشم و …
اما خوب قسمت نبود تا الان
اما الان مصمم هستم چون می دونم شوهرم پدر خیلی خیلی خوبی میتونه باشه ، منم از مادر بودن خیلی چیزا میدونم و برام مهم هست (فکر کنم مامان خوبی باشم)
و شوهرم هم از اول گفت بچه می خواد توی زندگی (خودش یه دونه س)
الان میبینم اومدنه بچه زندگیم رو به تزلزل نمیندازه ، خدا روشکر خودم کار می کنم
دستم دراز نیست ، زندگیه سالمی داریم و از بچه در واقع استفاده ابزاری نمی خوام بکنم .
و وقتی همه چی فراهمه خوب چرا که نه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

خب اولین هدف واسه همه ی آدما رفع تکلیف و بقای نسلش هست ولی بعد از این تنوع به زندگیمون میده و عشقمون رو بیشتر میکنه مطمئنا :heart_eyes:
و اینکه بچه داری رو یه جور وظیفه ی الهی میدونم که به دوش من هستش و اگر بتونم به خوبی از پسش بربیام یه امتحان بزرگ رو موفق پشت سر گذاشتم :hugs:

2 Likes

خوشگلم تضمین زندگی به بچه داشتن نیست. اگر اینطور بود اینهمع زن و شوهر باوجود چندتا بچه طلاق نمیگرفتن. پر کردن وقت هم بابچه نهایتش یک ساعت دوساعت… ی عمر که نمیشه بچه اخرش میره سر خونه زندگیش.
و حالا هدف من… من عشقم بچه ست و اگر دوست دارم تعداد زیادی بچه داشته باشم بخاطر اینکه دوست دارم از وجودم بچه هایی تربیت کنم که برای جامعه مفید باشه به جایی برسن که به همنوعشون با افتخار کمک کنن و باعث سربلندی پدرمادرش باشن. وقتی ام که به سن پیری رسیدم همشون دور و برم باشن بیان خونه ام با کوچولوهاشون . عاشق شلوغی ام و این دست خودم نیست. شما ببین وقتی ی مراسمی میشه همه میرن خونه پدرمادرشون حالا اونی که ی بچه داره فقط دونفر دورش هستن اما اونی که زیاد داره بیشتر وهمین باعث میشه روحیه اش هم بهتر بشه. کلا وجود بچه تو زندگیت باعث میشه بیشتر خدا رو بشناسی. بخداشاید باورتون نشه اما من هربار توصورت بچه ام نگاه میکنم فقط میگم الهی شکر قربونت بشم خدا که این چشای نازو افریدی.حرف میزنه میگم خداشکرت اینقدر جیگر افریدی که برام اینقدر قشنگ زبون میریزه… الهی قسمت همتون بشه تا حرفامو درک کنید.

2 Likes

دقیقا همینطوره عزیز دلم
منم خودم همیشه دلم ۴-۵ تا بچه می خواست
اما خوب فکر سن رو هم می کنم
الان دیره متاسفانه
شما که ماشالا پسرت خیلی نمکه :heart_eyes::heart_eyes:

چرا دیره خوشگلم. مگه چندسالته

1 Likes

34 فدات شم
الان تو اقدام اولین نی نی هستم :woman_facepalming:

@hakimi
مرسی واسه تغییر گروه :smiling_face_with_three_hearts:
اما منم دیشب مشکل خوردم چون نمی دونستم چه گروهی هست
و اسامی گروه ها رو هم نمی دیدم
ببخشبد :relaxed:

خواهش می کنم عزیزم
شما صاحب اختیاری، منم راستش یکم فکر کردم اول، بعد گفتم این به پیش از بارداری بیشتر مربوط میشه :grin:

1 Likes

من دلم واسه بچه میره البته به بچه های بقیه زیاد علاقه ندارم ولی فکرشو میکنم بچه خودم بیاد حالم دگرگون میشه اصلا خیلی دوس دارم حسشو تجربه کنم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.