هجوم افکار منفی در بارداری

سلام خدمت همه مامان های عزیز من تو هفتههم نهم بارداری هستم و شکر خدا هیچ ویاری هم ندارم ولی کلا افکار منفی در مورد سلامت بچه ام دیوونم کرده شما چطور از شر این فکر ها در امون موندین لطفا راهنماییم کنین

سلام راه حلشو پیداکردی ب منم بگو:sweat_smile::sweat_smile:من تازه باردارشدم واسه تشکیل قلب استرس دارم:persevere:

عزیزم باید خودتو سرگرم کنی من تو هفته های اخرم قبلن خیلی راحتر بودم ولی چون به زایمان نزدیک شدم دیگه استرسم بیشتر شده به خدا توکل کن اصلا راجبش فک نکن اون داده پس خدا بزرگ نگران نباش اونم مواظبشه

حالا شما بارداری اینجوری شدی من هنوز باردار نشدم استرس دارم و افکار منفی ولم نمیکنن :joy:

1 Likes

شما اگه بدونيد اين استرسا چقدر تازه بيشتر به بچتون اسيب ميزنه ديکه اين افکارو با ورزش و کتاب خودندن در مورد تربيت و سلامت ه خاتون وقتتون پر کنيد قران خودمدن تو بارداري ارامش ميده اکه خودتنو سرگر اينا کنيد وقتي واسه فکر کردن به چيزايي منفي پيدا نميکنيد

منم خیلی ذهنم دگیره

لعنت خدا بفرست به شیطون

الا بذکر الله تطمئن القلوب
و
حسبی الله و نعم الوکیل ، نعم المولا و نعم النصیر،حسبی حسبی حسبی الله
رو خیلی بگید دلتون اروم بشه

منم سعی میکنم بهش فکر نکنم .و دلم رو روشن نگه دارم .منم تازه توی هفته ی پنجم.

الان زوده واسه فکرای بد
همیشه مثبت فکر کن عزیزدلم
خدا ارحم الراحمینه و بهترین چیزا رو واسه بنده هاش میخواذ

گلم خدارو شکر که داری مادر میشی و خدا این موهبت رو نصیبت کرده،،نگران نباش این وسواس های فکری و اضطراب ناشی از اون از عوارض دوران بارداریه،،هزار جور فکر عجیب غریب تو سر آدم میاد که البته بخشیش بدلیل حس مادری و مسئولیتیه که بعهده زن میاد،باور کن من با زایمان خیــــــلی شدیدتر شد احساس میکردم دارم دیونه میشم،،شبا نمیتونستم بخوابم چشم به دخترم میدوختم شاید احمقانه ب نظر بیاد ولی فکر میکردم اگه بخوابم نکنه یه موجودی بیاد ورش داره ببره :sob::sob: :sob: گفتنشم حالمو بد میکنه،،توی بارداری طبیعیه که البته حتما باید کنترلش کرد تا شدید و مزمن نشه چون افکار و احساسات مادر روی جنین تاثیر میزاره،سعی کن خودتو مشغول کنی،قرآن و دعا بخون سعی کن دائم الذکر باشی چون هر عمل مادر اثر میزاره روی جنین
موسیقی آروم گوش بده ترجیحا سعی کن اگه میشه زیاد تنها نمونی خلاصه خودتو مشغول کن
خدا کمکت میکنه،زن باردار حرمت داره و دعاش مستجابه،،من برای یکی از دوستانم که باردار نمیشد دعا کردم حتی لحظه قبل از عمل دیروز شنیدم که ۵ماهه است حس خوبی داشتم ،،از این لحظات با همه سختی هاش استفاده کن ،برای همه دعا کن چون حال خودتم بهتر میکنه آرزو جون،،ب امید خدا و ب شادی جوجه کوچولوتو بغل بگیری ان شاالله :blush:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 Likes

منم این فکر و خیال به ذهنم میاد ولی خودمو مشغول می کنم زمانی که سونو داشته باشم و ببینمش همه ی این افکار منفی تا چند روز از بین میرن طبیعیه چون هنوز حسش نکردی اگه تکوناش رو حس کنی مطمئنا خیالت هم راحتتر میشه

خخخخخخخ

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.