هاله کمرنگ بی بی چک

سلام.دوستان تا حالا براتون پیش اومده نوار بی بی چک بعد چند ساعت هاله کمرنگ بندازه و بعد بفهمید باردار هستید؟؟؟؟ممنون منتظر جوابهاتون هستم دوستای گلم

سلام عزیزم
اگر بعد از چند دقیقه دیدید هیچ خبری نشد روی بی بی چک بدونید منفی هست صدرصد اون بی بی چکی که دادین، البته ممکنه خطا داشته باشه و منفی کاذب رو نشون بده و با ازمایش مشخص بشه که شما حامله ای.
ولی اگر دیدی بعد چند ساعت مثبت شد اون تست اشتباهه و همه ی دکتر ها اون رو رد میکنن

فقط چند دقیقه فرصت مثبت و منفی شدنش وجود داره
بعد از هر جوابی دربیاد کاذبه

اره مال من اول بار همین جور بود ولی چند ساعت طول نکشیدند چنددقیقه یه خط خیلی کم رنگ اینا دعوا متوجه شدم که مثبت همون بیرون نینداختم کنار گذاشته بعدا نیم ساعتی نگاه کردم نسبت به قبلا پررنگ ترشدبود دیگه بازم مطمن نشدم سه بار پشت سرهم بی بی چک هام همش مثبت ولی خیلی کم رنگ بود رفتم آزمایش دادم مثبت بود شما هم سه بار چهاربارچک کن اگه هرچندبارمثبت ولی کم رنگ بود برو آزمایش بده ان شاالله بارداری

اره درست منم با ابجی مون موافقم

سلام .منم بعد مدتی خط انداخت و کم کم پر رنگ شد.به نظرتون علت درد زیر دل تو بارداری چیه

آنا جون بعد چند وقت خط انداخت

والا من یه دونه گذاشتم جوری دیر انداخت که پرتش دادم. بعد وقتی پری نشدم یه دونه دیگه گذاشتم بعد مدتی زمانش دقیق یادم نیست شاید ۱۰ دقیقه

خانوما چرا کسی جواب سوال منو نمیده؟

من درباره درد دوران بارداری معلومات ندارم.چند وقتته

۱۳ هفته

ولی اگه هاله انداخت بارداری .به امید خدا

جان بگو

این طبیعی ابجی دردش

میدونی نازنین زهرا جون بعد سونو ان تی ۷ طبقه بالا پایین رفتم به شدت زیر دلم درد میکنه و تو واژنم تیر میکشه؟به نظرتون جفت نیومده پایین؟

اره این دردها طبیعی دل درد شکم درد پا درد دندون درد سرگیجه حالت تهوع و تپش قلب غییر …

آخه لکه هم داری؟؟؟

اخه انقدر زیاد امونمو بریده

نه خداروشکر ندارم

فکرکنم مال بارداری فردا ان اشالله یه تست دیگه بده ابجی خیر

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.