نگرانی از منفی شدن iui

سلام میبخشین من درتاریخ پنج دی ماه سونوی واژینال شدم دکترم گفتش سه تافولیکول خوب داری ۲۰…۲۲…۱۶برام امپولhcgخارجی دوتانوشت که ساعت۱۲شب پنجشنبه بزنم منم ساعت۱اینازدم چون باحساب کردن ساعت ای یو ای میشد۴۰ساعت بعدازتزریق دفعه اول ای یوای موشنبه ساعت۵٫۳۰عصرانجام دادیکیشم یکشنبه صبح۱۰٫۳۰من نه ترشحات قبل تخمک دیدم این دفعه نه چیزی همش میترسم تخمک هام حرام شده باشن اخه میگن بایدتا۴۸ساعت بعدتزریق ای یو ای بشی ولی من یکشنبه رو۵۷ساعت بعدازتزریق بودمیگم دکترم اشتباه نکرده باشه توتخمین…

نگران نباش دوست عزيز نگراني و استرس تاثير منفي ميزاره كاملا بيخيال باش و به دكترت اعتماد كن معمولا دبل آي يو آي خيلي خوب جواب ميده
حتما راس ٤٨ ساعت كه تخمك آزاد نميشه و همه چي تقريبي هست

ممنونم که بهم امیدمیدی

من يه دوست دارم كه ١٧ سال منتظر مادر شدن بود چندين بار آي يو آي و آي وي اف كرده بود اما در نهايت با دبل آي يو آي مادر شد ان شاالله اينبار شما هم مامان شدي

1 Likes

كي آزمايش ميدي ؟ خبر مادر شدنت رو حتما بهم بده

انشالا ۲۴دی

8… 9دی ای یو ای کردم گفته دکترم۱۵روزبعدبیا

به اميد خدا

انقدردلم میخادبی بی چک مثبت ببینم…درانتظارش مردم

1 Likes

کی میخاد ۲۴دی بیاد

منم همه اين مراحل رو پشت سر گذاشتم ان شاالله بي بي مثبت هم ميبيني أما زود بي بي نزن داروها باعث ميشه نتيجه بي بي كاذب بشه روز ١٣ آي يو آي ميتوني آزمايش بدي اما آزمايش تيتر بتا

اهان شماهم باای یو ای باردارشدی

اره میدونم کلی دارومصرف کردم۸تاامپول زدم

من همه اين مراحل رو طَي كردم آي يو آي و آي وي اف اما در نهايت وقتي بيخيال بچه دار شدن شدم طبيعي باردار شدم الان دخترم ٩ ماهشه

چه جالب پس تاخدانخوادهیچ اتفاقی نمیوفته…خدابرات نگرش داره

بله عزيزم دقيقا همينطوره تا نباشد ميل حق برگي نيفتد از درخت

2 Likes

عزیزم مگه چند وقته اقدام کردی؟ انشالله بیای خبر مامان شدنتو بهمون بدی

دبل آی یو آی چیه

امسال عیدبیادمیشه چهارسال گلم

دوبارپشت سرهم یعنی دوروزپشت سرهم ای یو ای کردم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.