نوع پوشش فرزند در خانه

دوستان به نظر شما بچه ها داخل خونه پسر یا دختر باید حریم خیلی خاصی در برابر پدر و مادر خود داشته باشن یا بصورت عادی
ما یه استاد روانشناسی داشتیم میگفت مردا تو وجودشون مریضن و باید حتی دختر جلوی پدرش پوشیده باشه.میگفت دخترای خودم تو خونه با تی شرت و شلوار و اینا نمیاین جلو باباشون فق آستین دار و دامن شلوار
اینجوری انگار توهین به پدر خانواده س
ظر شما

بهش می گفتی جمع کن بابا :angry:مسخره کردن خودشون رو ،این مردها مريض هستن واقعا،چه دختر چه پسر تو خونه معمولی باید لباس تنش کرد

به نظر من باید لباس معمولی باشه نه لختی (البته در سنین بالاتر) نه بسته.

1 Likes

اگ قراره هر پدری بلانسبت به دخترش چشم داشته باشه دیگه چی مونده تو دنیا
پدری ک نمیخاد کسی به دخترش کسی ی نگاه گذرا بندازه چ برسه بد نگاه کنه
برا ی پدر بیشتر از همسرش دخترش مقدس تره اینجوری من میبینم

1 Likes

نمیدونم ما چرا نميخوايم نرمال رفتار کنیم ؟ بلای جونمون شده این افراط وتفریط هامون

باید لباس معمولی باشه

خود من شخصا 1 حيايي نسبت به پدرم داشتم نه اينكه به اون بنده خدا بدگمان باشم ولي واقعا روم نميشد جلوي بابام شرت و تاپ بپوشم. شلوارك ميپوشيدم كه يكم از ساق پام پيدا بود و تي شرت ميپوشيدم ولي تاپ كه سينه هام پيدا باشه ، هرگز.
چون پدرمم معذب بود، مامانمم نميپسنديد. الانم كه ازدواج كردم هنوز جلوش حريم ها رعايت ميكنم . فقط واسه همسرم لباس لختي ميپوشم.

مریم جدي خیلی باهم متفاهميم :blush:بيا من راضی شدم دیگه ازدواج کنیم :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

من راضي، تو راضي، گور باباي ناراضي :dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

به بچه بگی تو خونه راحت نگرد تو کوچه لباس مناسب بپوش پیش خودش میگه پس کجا راحت باشم؟
من چون طاقت گرما ندارم لباسام همیشه آستین حلقه ای بود. شلوارکامم زیر زانو

البته ما خودمون چون بلوچیم تو خونه جلو پدر برادر و چه بعد ازدواج و جلو همسر لباس سنتی مونو داریم و کاملا پوشیده با شالش و حتی بعضیا بجا شال چادر رنگی میپوشن
لباسمونم فق موقع رابطه با همسر درمیاریم :neutral_face:

خب لیا جان بقيه ام فکر نکنم لخت بچرخن دیگه :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

نه قربونت برم منظور من تیشرت و حتی شلوارک و روسری یا سر لخت بود
و اینکه برامون خونه کی و کی فرق نمیکنه لباسامون ی جوریه ک همه جا میپوشیم شما بیرون میرین قاعدتا مانتو میپوشین و تو خونه با مانتو نمیگردین دیگه

1 Likes

عزیز دلم خب لباس سنتی قضيه اش جداست،به نظرم قشنگه،شاده و اینکه راحته،نماد فرهنگ و اصالت هم هست

1 Likes

میگم ک ما بخاطر سنتامون مجبوریم لباس محلیمونو بپوشیم
قصد بدی نداشتم از حرفم

مگه من گفتم منظور بدی داشتی خواهر گلم؟ برا من جالبه شاید برا کسیکه دیگه اینجوری نباشه وسخت باشه خب

:heart: عزیزی

بنظر منم معمولی نباید زیاد لخت باشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.