نوشتم پاک شد

نوشتم پاک شد!!!

سلام عزیزم خب وقتی حال جفتتون خوبه بشین باهاش حرف بزن از علاقت بهش بگو از اینکه همسرت تو زندگیت چه جایگاهی داره اینکه چقد واسش ارزش قائلی باهاش با محبت برخورد کن و ازش بخواه باهات حرف بزنه و اونم جایگاه تورو تو زندگیش مشخص کنه.
و اینکه این چیز جدیدی نیست اکثر مردا بعد ازدواج علاقه بخصوصی نسبت به خانواده پدریشون احساس میکنن و به اون سمت کشیده میشن سعی کن با حرفات و رفتار خوبت شوهرتو ب سمت خودت بکشی.بهش بگو تنها حامی و تکیه گاهته با حرفات روش اثر بزار تا بدونه هرچیزی اندازه داره و سعی کن هیچوقت سر موضوع خانوادش باهاش لج نکنی یا ازش نقطه ضعف نگیری باهاش کنار بیای خیلی بهتره و زندگی واسه خودت راحتتره.چرا ما نسبت به خانواده همسرمون اینقد حساسیم؟؟؟؟؟؟
‌اون بندگان خدا هم مث پدرومادر خودمونن دیگه حالا یخورده رفتارشون از نظر ماها بده یا کاری انجام میدن که باعث دلخوریمون میشه.مطمئنن ماهاهم از خجالتشون در میاییم :wink::wink::wink::wink:
و سعی کن خودتو سرگرم کنی و بهشون فکر نکنی.موفق باشی عزیزم

ازکجامیدونی دوست نداره مگه میشه دوست نداره وباهات زندگی میکنه
خیلی ازمردا اینجوری خانوادشونو دوست دارن میدونم درک میکنم منم گاهی حسادت میکنم چرا مامانشو خیلی دوست داره ولی بعدش فکرمیکنم‌مگه من مامان وبابامو دوست ندارم چرا عاشقشونم پس هرچی که براخودمون میخاییم برابقیه ام بخواییم بعدش اونی که به پدر ومادرش احترام میذاره یقینا به همسرشم احترام میذاره پس حساس نشو

عزیزم خودت باهاش درمیان بزار
بگو کی چی دوست داری
شاید رفتارش عوض شد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.