نوزاد گریون

سلام من نوزاد 17روزه دارم که من رابرای شیرخوردنش بسیاراذیت میکند هنگامی که سینه را به دهنش میزنم سریعا ازخوردن ممانعت میکند و اذیت به زور یکم میخوره و بعدپس میزنه هرچیز دیگه ای دهنش کنم میخوره ولی باسینه و شیرخوردن مخالفه معدشم زیاد پیچ داره و به خودش میپیچه

خانومی اگه شیرت رو بدوشی بریزی تو شیشه شیر میخوره؟
اگه اره ، قبل هر بار شیر دهی سینتو خوب بشور. دختر من بعضی اوقات اینجوری میکرد و حتما باید سینمو میشیتم و بعد میخورد.
دوم اینکه رو نوک سینت زخمی چیزی نداره که بچه امتناع میکنه؟
یکی دیگه ام اینکه بعد هر شیر دهی ، شیرتو بدوش و بریز دور. چون ترش میشه بچه نمیخوره.

2 Likes

آره این دوستمون درست میگن…اول شیر ممکنه ترش وبدمزه باشه

2 Likes

عزیزم شاید تغذیه ات خوب نیست و تو مزه شیرت تاثیر میذاره.مثلا چیزهای تند یا مثلا سیر سبزی تند … نمیخوری؟؟؟؟؟احتمالا شیرت بدمزه ست که پس میزنه.

2 Likes

نه اصلا شیرمو خیلی خوب میخوره باسینم مشکل داره عزیزم نه شیرم عالیه مشکلی نیستش

نوک سیته ات خوبه؟؟؟پهن نیست که تو دهنش خوب جا نگیره .بادوتا انگشتات نوکش رو نازک کن شاید بهتر شه

عزیزم دلش پیچ میره گریپ واتر بگیر بده بهش
سینتم نمیگیره سعی کن شیشه ندی چون چن بار شیشه بخوره دیگه سینه رو نمیگیره چون شیشه راحت تره بذار گشنه که شد سینه رو بذار دم دهنش یکم فشار بده که شیر بیاد خودش احتمال زیاد میگیره غذاهای بودار و ادویه دار هم نخور که طعم شیرت عوض نشه عطر هم نزن

2 Likes

خب خداروشکر. نوش جونش
عزیزم پس اون راهی که گفتم رو امتحان کن
سینتو حتما قبل شیر خوب بشور.( با اب)
اگه خورد که چ خوب اگه نه ، بعد شستن، یکم سینتو فشار بده یکم شیر ب نوک سینت بیاد و سریع بذار دهنش
عاطی جونم راهنمایی خوبی داشت. فقط گریپ میکسچر زیر نظر دکتر مصرف کن. دکتر دخترم براش اندازه یه قاشق چایخوری نوشته بود. نباید زیاد بدی.
من فقط شب بهش میدادم. روزا با تکون دادن و کارای دیگه ارومش میکردم
اگه جواب داد بیا بگو
خدا نگهدارش باشه😍

سلام خانمی مشکل از شیر نیست شما دارین میگین دل پیچه داره بخاطر همین که شیر نمیخوره سعی کنی مشکل دلپیچگی رفع کنید میتونید یک سر گلاب یه دونه هل با مقداری اب بچوشونید بعد سرد شدن بدین به کوچولو دل پیچش رفع میشه البته زر حد دو سه قاشق چای خوری

نوزادی که تازه متولد میشه تا سه ماهگی مرتب نفخ میکنه و بالا میاره شما سعی کنید غذاهای نفاخ نخورین اگه خوردین حتما بعدش جوشنده زیره و رازیانه بخوری نفخ شیرتو بگیره منم همین مشکل با بچم داشتم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.