نه روز دیگه موعدمه،منتظر شروع دردامم

برام از ۳۰ تیر تا ۶ مرداد تاریخ زایمان طبیعی دادن، اما هنوز هیچ دردی ندارم، خیلییی مضطرب و خستم، کسی اطلاعاتی داره که کمکم کنه دردام زودتر شروع بشه؟
نوعی ورزش، خوردن چیزی، حرکت خاصی؟؟

2 Likes

پیشاپیش تولد کوچولوتون مبارک باشه عزیزم :rose:
نگران نباشید اجازه بدید بدن تون روند طبیعیش رو طی کنه
می تونید هر روز پیاده روی داشته باشید، نزدیکی کنید، دوش آب گرم بگیرید و نوک سینه هاتون رو ماساژ بدید. البته بهتره زیر نظر پزشک تون باشید و دستورات ایشون رو انجام بدید.

1 Likes

با وجود فرزند دیگه ام، پیاده روز تو این گرمای وحشتناک برام امکان پذیر نیس، خوردن روغن کرچک، ورزش خاصی، چیز دیگه ای برای پیش بردن این روند نیس؟

عزیزم بهتره زیر نظر پزشک تون از روغن، زعفران یا هر چیز دیگه ای استفاده کنید

پزشکم فقط نامه دادن و گفتن اگه دچار درد نشدی ۶ بیا بیمارستان بستری شو
من هیلس وحشت زده ام، میخوام دردام تو‌خونه شروع بشه😥

من زن داداشم روغن كرچك يه شيشه خورد روزاي اخرهم پله ها رو دوتا يكي بالا ميرفتم اينا رو دكترش بهش گفته بود

من یرای دخترم یک شیشه روغن کرچک خوردم، تغییری در من حاصل نشد
اما پله دو تا یکی رو نشنیده بودم، ممنون

ان شالله دردات مياد استرس نداشته باشه
سر زايمان براماها هم دعا كن :hugs:

دعا کنین دردا خودشون بیان
چشم
من سر دخترم با آمپول فشار و القای درد ۱۲ ساعت جون دادم تا دخترم دنیا اومد

1 Likes

اي جان
ان شالله

دکترم به من گفت دمنوش گل گاوزبون بخورم دردام شروع بشه. دوروزه شروع شد

1 Likes

سلام عزیزم
ان شالله که دردات شروع میشه خودش و زایمان خوبی داری
منم مث شما درد نداشتم و پیاده روی و قرص کرچک و اینارو انجام دادم ولی هیچ نشونه ای از درد نبود دکتر گفت سریع برو بیمارستان…رفتم و ساعت ۷ و نیم صبح بهم امپول فشار زدن و دردا بلافاصله شروع شد و ساعت ۱۰ بچم به دنیا اومد و خیلی زود شد خداروشکر

نزدیکی کردن درد و سریع شروع میکنه من تجربه شو دارم :see_no_evil:
به نظرم تا چن روز دیگه اگه دردات شروع نشد نزدیکی داشته باش جلوگیری ام نکنااا یکی دوساعت بعدش درد شروع میشه

1 Likes

سلام ببخشید مگه تو بارداری موقع نزدیکی باید جلوگیری کرد؟

من چن جا خوندم که یکی دوماه آخر نباید داخل ریخته شه ممکن باعث درد زایمان شه

این متن و از اینترنت کپی کردم

آیا انزال و ریختن منی مرد داخل واژن در دوران بارداری ضرر دارد؟!

پاسخ مشاور:

در یک بارداری معمولی و کم خطر، انزال و ریختن مایع منی داخل واژن اشکالی ایجاد نمی کند. جنين درون رحم قرارگرفته و مايع آمنيوتيک از جنین محافظت می کند.

همین طور دهانه رحم توسط يك پوشش مخاطي ضخيم مسدود شده و مانع از ورود عفونت و آلودگی به محیط رحم و جنین داخل آن می‌گردد.

اما برخی از پزشکان معتقدند ترکیباتی در اسپرم وجود دارد که ممکن است باعث انقباضات رحمی بشود. بنابراین احتیاط لازم این است که نزدیکی با کاندوم صورت بگیرد و یا اسپرم داخل واژن تخلیه نشود

1 Likes

مرسییییییییی واقعا،،،خیلی برام سوال بود نمیدونستم از کی بپرسم،ممنون خیلی لطف کردی😘

من خودمم سره زایمانم این قضیه رو نمیدونستم تا آخرین روز خیلی ریلکس جلوگیری نکردم آخرین بار دیدم یه ربع بعدش یه دردی شبیه درد پریود اومد سراغم فهمیدم درد زایمانه الان برام تجربه شد به همه کسایی که دوروبرم حامله میشن میگم که یکی دوماه آخر جلوگیری کنن

1 Likes

ممنونم بچه ها نزدیکی رو‌داریم اما اثری ندیدم
الان یه درد مبهم می زیر دلم میاد و میره
میترسم جدی بگیرمش، رفع بشه، ضایع بشم

درد اگه شبیه درد پریود باشه بگیره ول کنه درد زایمانه اگرم الان اثری نداره تا چن روز دیگه صد در صده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.