نمیدونستم حامله ام تاتو کردم

سلام.یک ماهه باردارم.اما نمیدونستم تاتو لب کردم هم مقدار زیادی چای زعفران خوردم که بعدش دل درد شبیه پریودی گرفتم. بعد که متوجه شدم باردارم به اصرار شوهرم برا عید موهام رو رنگ کردم البته رنگ بدون آمونیاک.الان گاهی دل درد دارم.بیشتر سمت راست و زیر دلم.نگرانم.ایا برا بچه ام مشکلی پیش میاد؟
در ضمن من موهام خیلی سفیدی داره میتونم موهام رو رنگ بدون آمونیاک بزنم؟

1 Likes

عزیزم وقتی متوجه شدی بارداری ،دیگه چرا رنگ گذاشتی،بهتره تو بادداری از رنگ مو استفاده نکنی،مواظب خودت باش واستراحت کن،اگه لکه بینی نداری،نگران نباش

1 Likes

دیگه کاری بوده که مضر،باشه و شما انجام نداده باشی؟؟؟ :thinking: شما وقتی اقدام میکنی برای بارداری باید پیشبینی خیلی،چیزا رو بکنی و مراعات،داشته باشی عزیزم امیدوارم هرچی،خیره پیش بیاد

8 Likes

عزیزم رنگ بدون امونیاک اصلا مو رنگ باز نمیکنه همچین چیزی وجود نداره

عزیزم مگه نگفتی رنگ کردی ؟
پس چرا دوباره رنگ میخوای کنی؟

آخه همه موهام سفیده.شوهرم بدش میاد!!:disappointed:خانواده شوهرم هم فضولن.و میترسم مسخرم کنن

1 Likes

خوب فعلا که بارداری حنا هندی بزار،یا هنا بزار توش رنگ حنا بریز

1 Likes

خانومی درسته همه جا گفتن ضررش ثابت نشده اما احتیاط شرط عقله.
به همه بگو سلامتی بچم از هر چیزی برام مهمتره.
میدونم سخته اما اینکه فردا زبونم لال مشکلی پیش بیاد و بعد بخوای عذاب وجدان بگیری که نکنه برای رنگه نمی ارزه

1 Likes

فکر کنم یه نوع رنگایی هس، مثه ریمل که روی مژه کشیده میشه مخصوص موی سر هس، و با شستشو پاک میشه، میتونید از اونا استفاده کنید.
من قبلا ماژیک مو داشتم

1 Likes

عزیزم مامان منم سفیدی مو داره و خیلی وقتا رنگ عذاب آوره بخوای مدام رنگ کنی برو لوازم آرایشی بگو ریمل ابو بده یه ریمل ابرو همرنگ موهات بگیر هر صبح بزن حتی اگه وقت نکنی بشوری مشکلی پیش نمیاد هر وقت با خانواده شوهرت مواجه شدی بزن به موهات بهترین وسیله ممکن برای زمانی که نمیتون رنگ استفاده کنی حتما امتحانش کن

2 Likes

والامن ک سه ماه اول بارداری نمیدونستم باردارم هر کاری ک ضرر داشت انجام دادم رنگم کردم آخرای ۵ ماه هم رنگ کردم من خیلی مطالعه کردم برا رنگ مو هیچ پایه علمی وجود نداره ک ثابت کنه رنگ مو ضرر داره برا بچه دوستمم جون موهاش سفیدا برا سه تا بچش کل دوران بارداری ررنگ ‌کرده

1 Likes

شما سه ماه نمیدونستی بارداری؟چطوری؟ هیچ علائمی نداشتی؟

1 Likes

عزیزم بهتره رنگ مو نزنی تو ماه های اول بارداری بخصوص ۳ماه اول حالا ماه های اخرو میشه بزنی چون بچه اعضای بدنش تشکیل شده و داره فقط بزرگ تر میشه به استثنای ریه و اینا ک ماه های آخر تکمیل میشه.
برای موهاتم ی شامپوهایی هست ک هم مشکی داره هم قهوه ای از داروخانه بگیر موقع حمام استفاده کن موهات رنگ میده. خانواده شوهرت هم واقعا کارشون زشت هست.

ن خدا شاهده اصلا نمیدونستم هیچ علائمی هم نداشتم فقط از اول دی ماه هرچی میخوردم حالت تهوع داشتم اونم فک میکردم بخاطر ترشی ک از مغازه گرفتم کثیف بوده فله بود ترشی بعدش ب اصرار مادرم بی بی چک گذاشتم خواب دیده بود ک دیدم مثبته ۱۲ هفته و دوروز بود فهمیدم

1 Likes

به پریود نشدنت شک نکردی؟

تخمدان پلی کیستیک داشتم حالا عادی پریود نمیشدم مگه با دارو و قرص سه سال تحت درمان بودم برا بچه

عزززیزم چ خوب ک باردار شدی پس:star_struck::star_struck:
حالا زایمان کردی؟

ن مرداد ماه زایمان میکنم

انشالله به سلامتی گلم
برا ما هم دعا کن

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.