نمازخونابیایدکمک

چیکارمیکنیدکه نمازتون قضانمیشه؟من بعضی وقتاکاهلی میکنم چیکارکنم ک کیفیت نمازم بره بالاترشماچه راهکارایی دارید

1

من بلند نشم برا نماز صبح شوهرم بیدارم میکنه،شوهرم اول نماز ميخونه بعد ميره بيرون،

1 Likes

به شوهرت بگو به سرت غر بزنه :joy::joy::joy::joy:

بروزش کن تا کیفیتش بره بالا نزار یادت بره

؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اونقدر به خودت بگو برم نمازمو بخونم دیگه کلافه بشی بخونی

1 Likes

من یه دوستی دارم پریودم باشه باز الکی میخونه که ازش نپرسن چرا نخوندی .اذون نگفتن این آدمو کلافه میکنه اینقدرمیگه برم وضو بگیرم

1 Likes

با خودت قرار بذار تا حد امکان نمازتو اول وقت بخونی عزیزم یعنی اذان میزنه زودی وضو بگیر برو سر نماز،یا 5 دقه قبل اذان وضو بگیر که آماده باشی بقول معروف که میگن به نماز نگو کار دارم به کار بگو نماز دارم…خخخخ مثلا میتونی قبل اذان وضو بگیری ناخناتو لاک بزن که اذان گف مجبور بشی بری نماز بخونی که وضوت باطل نشه خخخ اینو از خودم گفتما…
در مورد اهمیت نماز مطالعه کن با یه سرچ ساده تو گوگل کلی مطلب در موردش میتونی بخونی…من یه قراری با خودم گذاشتم که تو هر شرایطی نمازم رو بخونم چون اعتقاد دارم که خداوند این همه نعمت به ما داده و 24ساعت در طول روز و گفته واسه خودتون حالا خیلی بی انصافیه که سرجمع 20دقه همکه نمیشه از وقت خودمون رو درطول شبانه روز باهاش صحبت نکنیم و شکر نعمتهاش رو بجا نیاریم من حتی روز عروسیمم نمازمو خوندم و نذاشتم قضا شه…خخخ تف به این ریا :joy::joy:

7 Likes

ببخشید جسارتا این دوستتون برای دیگرون نماز میخونه که مجبوره تو دوران پریودی هم بخونه که ازش نپرسن؟؟؟؟

عزیزم سعی کن اذان گفتن وضو بگیری .اگر اول وقت نمازت رو بخونی دیگه کاهلی نمیکنی

3 Likes

اگه یه مدت اول وقت بخونی دیگه میشه عادت برات که نمی تونی ترکش کنی… ینی هر جا باشی اول باید نمازتو بخونی… امتحان کن خیلی خوبه :rose: :cherry_blossom:

2 Likes

نه دوس نداره کسی بدونه پریوده

چقد سخت میگیره :grin::grin:

من بااینکه سحر گفت موافقم
وضو بگیر قبل ازاذان ک زود بری بخونی
نصف کاهلی ما برای نماز نخوندن همین وضو گرفتنه
انگار قراره کوه جا به جا کنیم :grimacing::grimacing::grimacing:
@Miiiina72

3 Likes

آره خیلی خجالتیه ‌.

خودش چقدر اذیت میشه :confounded::confounded::confounded:

چه میدونم حتما عادی شده واسش

وای منم یکی باید بیدارم کنه
اما کسی نیست بیدارم کنه :confounded: خواب میمونم گاهی

بچه ها مادرشوهر و پدر شوهرم دارن میان اینجا منم حوصله پذیرایی ندارم:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:

1 Likes

من صدای زنگ تلفن شوهرمو اگه نشنوم بیدار میکنه منو

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.