نفس تنگی در بارداری

سلام من باردارم توهفته ۳۳ دیروزنفس تنگی ودردقفسه سینه داشتم رفتم بیمارستان گفتن یکم ضربان قلبت بالاس دکتر پروپرانول نوشت برام وقرص ایزوکسوپرین از دیروزم یکم بی حال بودم.الان امروز ری حالیم بیشتر شده دست وپاهامم بی حسه تغریباوبدنم داغه از توو توی سرم بی حاله دلیل چیه؟

پاشو دوباره برو دکتر
خدایی نکرده بدتر نشه

سلام عزیزم
علائم حاملگی در هفته سی و سوم بارداری:
اگر روند حاملگی شما به عنوان یک مادر باردار، به طور طبیعی پیش برود و مشکلی جلوی راهتان نباشد، شما هم مانند سایر مادران باردار باید علائم مشترک هفته سی و سوم بارداری را در بدن خود تجربه کنید. مهم ترین این نشانه ها عبارتند از:
بروز احساس تنگی نفس در مادران باردار
افزایش بی خوابی و افزایش ناراحتی در هنگام خواب شبانه
به وجود آمدن حالت بی حسی در انگشتان دست و پای مادر باردار
افزایش زیاد وزن بدن مادر حامله
احتباس آب در زیر پوست مادران باردار
سفت و منقبض شدن گاه به گاه عضلات رحمی مادر (که “بروکس هیکس” نیز نامیده می شود)
فعال شدن بیش از حد مثانه زنان باردار
افزایش حرکات جنین در طی هفته سی و سوم بارداری
بالا آمدن بیشتر ناف مادر باردار و بزرگ شدن شکم او
تمرکز نداشتن بر روری اجرای درست حرکات عمومی بدن

اگر فکر می کنید این حالات باعث آزار شما میشه به پزشک تون مراجعه کنید تا دقیق تر علت بررسی بشه

من که هفته سی وسه هستم هیچ کدومو ندارم فقط این مثانه و توالتو خوب اومدی

1 Likes

احساس نفس تنگی منم داشتم تا سی وچهارهفته…دکترم میگف بچه اول چون تا ماه های اخربالاس فشارزیادی به قفسه سینه میاره… ازوقتی که میاد پایین تر تابرای زایمان اماده بشه بهتر شدم من

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.