نفخ و بیخوابی نوزاد

سلام خانمای گل
من ی نوزاد ۴ماهه دارم ک بعد از زدن واکسن ۴ماهگیش هم خوابش ی مقدار کم شده و تنظیمشم بهم ریخته و هم وقتی بهش شیر میدم موقع خوردن میخوابه و تا یک ساعتم شده ک هی میمکه وقتی ام ک خودم سینمو از دهنش میکشم بیرون بیدارمیشه و مجبور میشم دوباره شیر بدم بهش
نفخشم ک نگو انقد نفخ میکنه دیگه کلافم کرده خودشم اذیت میشه و نمیخوابه,کلا یا تو بغل منه یا باباش
آخه پیش دکترم بردیم گفته بود تا سه چهار ماهگی نفخش درست میشه چرا پس درست نشده دیگه نمیدونم چیکار کنم,از کارو زندگی انداخته منو
همسرمم واقعا اذیت میشه چون شب دیر میخوابه اونم با زور, فرداشم ک میره سرکار گاهی اوقات خواب میمونه
خواهش میکنم بهم بگین چیکارکنم

عزیزم یه شربت هست من برای تنظیم خواب پسرم وقتی دوماهش بود دوسه روز بهش دادم، و خوب بود گیاهیه باید از عطاری بگیری اسمش تحفه ی حکیم مومنه.یه قاشق مرباخوری کافیه فک کنم خودش دستور روش نوشته.ولی فک کنم بچه شما گشنشه که همش بیدارمیشه…سیرنمیشه…

عزیزم خیلی سخته.
ببرین دکتر قطره واسه نفخ و کولیک بده.
پستونک نمیگیره؟

عزیزم تا وقتی شما چیزای نفخ دار بخوری نفخ بچتون از بین نمیره. اول تغذیه خودت درست کن بعد میتونی از داروخونه شربت دایمیتیکون نوزادی یا شربت میکسچر بگیری بعد هرباز،شیر خوردن بهش بده. شما میتونی درروز چند بار رو شکم بخوابونیش طوری که صورتش سمت چپ یا راست باشه حواستم بهش باشه روبینیش نیفته

باور کنید من رو تغذیه م خیلی کارکردم انقد ک دیگه هرچیزی بهم میگن بخور میگم نه میترسم نفخ کنم ولی کلا خودم هرچی ک بخورم نفخ میکنم,سیستم گوارشم خیلی خرابه انگار
پسرمم هرموقع رو زمین میزارم خودش برمیگرده رو شکم ی مقدارم (البته ببخشیدا) باد خالی میکنه ولی بازم بیقراره, دکترم بردیم شربت پدی لاکت داد ک زیاد تاثیری نداشت,خودم ب دکترش گفتم میکسچر بدم گفت ن باید تحمل کنی بچه ها تا ۴_ ۵ماهگی اینجوری هستن ولی از هر کی شنیدم گفتن ما ب بچه مون گریپ میکسچر یا گریپ واتر میدیم دیگه نمیدونم والا کلافه شدم ی دقیقه نمیشه گذاشتش زمین گریه میکنه,حالا خودمون بهش ترنجبین میدیم ولی اونم دیگه زیاد اثر نداره
بازم ممنونم از شما عزیزانم,تشکر, لطف کردید :pray::pray::pray:

1 Likes

ترنجبین که برای نفخ نیست. شما برو داروخونه این شربت رو تهیه کن کاری،به حرف دکترش نداشته باش حتی،بری داروخونه بگی برای نفخ نوزاد شربت میخوام همین رو میده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.