نفخ نوزاد ۱۵ روزه

سلام پسرم ۱۵روزشه خیلی زور میزنه تازگیا نفخ داره میخواستم بدونم گریپ میکسچر بدم بد نیست براش و چه مقدار بدم . کسی تجربه داره اون یکی پسرم تا چهل روزگی داشت اما بعد یه ماهگی بهش دادم

دکتر پسرم بهش قطره دایمیتیکون داد.‌اگر نمستونه دستشویی کنه و زور میزنه دور مقعدش رو باروغن زیتون یا کره چرب کن. دور نافش رو بصورت دورانی با روغن زیتون خیلی اروم ماساڙ بده یا ی کوچولو بارهنگ و کره بمال روی زبونش خیلی خیلی کم. من برای پسرم اینکارارو انجام دادم. مادرمن برای تخلیه شکلم پسرم بعد زایمان تا یک هفته ترنجبین و بارهنگ میداد

1 Likes

سلتم عزیزم نه خانمی گریب میکسچر زیر یک ماه ممنوعه،،بعد از یک ماه میتونی بش بدی
برای الان من قطره کوکلیکز ،،اهورا نی نی و پدی لاکت میدادم بخوره،،اگه شیر خودتو میدی حتما مراقب تغذیه ات باش این پروسه اش میگذره سخته اما تموم میششه کلا بچه ها زیاد نفخ میکنن دختر من شیرخشکیه اما زیاد شکمش باد داره دلیلشم احتمالا قورت دادن مقداری هوا موقع شیرخوردنه

برای کار کردن شکمششونم ترنجبین عاااالیه
حتما بده عزیزم ،،هم برای خوابش خوبه هم بیرون رویششو درست میکنه،،،اشتباه منو انجام ندی من استرسم اونقد بالا بود هر چی بم میگفتن ما قدیم اینکارو کردیم میگفتم نه میترسم ،،آخرشم رسیدم ب حرف همه اطرافیانم،،برای دل دردش هم یکم بزرگترم میشد رازیانه میتونی دم کنی با یه قند خیییلی کوجولو بدی با پستونک بخوره اما چون نوزاد پسره زیاده روی نکنی خدای نکرده زردی نگیره،،رازیانه خیلی طبعش گرمه

ممنون از همتون

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.